طراحی و اجرای دیوار سبز مصنوعی

آیا به دنبال دیوارهای سبز مصنوعی با کیفیت بالا برای زنده کردن دیوارهای خانه ، دفتر ، رستوران یا فروشگاه خود هستید؟ کاملاً سفارشی ، جذاب ، بسیار زنده و با نگهداری صفر ، یک دیوار زندگی مصنوعی همیشه یک راه حل تزئینی مناسب برای استفاده های مسکونی یا تجاری است. 

 ما در ارائه طیف وسیعی از دیوار سبز مصنوعی تخصص داریم. تجارب زیادی را تجربه می کنیم و به عنوان متخصص در صنعت کاشت مصنوعی شناخته می شویم. ما به دیوار سبز باکیفیتی که ارائه می دهیم افتخار می کنیم. وقتی ما را انتخاب می کنید ، می توانید اعتماد کنید که به مکان مناسبی برای گرین وال رسیده اید.تمام محصولات دیوار سبز مصنوعی ما با بالاترین استانداردها و بهترین صنایع دستی تولید می شود. همچنین انعطاف پذیری لازم برای سفارشی کردن دیوار سبز مصنوعی را با مشخصات دقیق خود ارائه می دهید. به عنوان رهبر کاشت مصنوعی ، وقتی دیوار سبز مصنوعی را پیشنهاد می کنیم ، مهم نیست که بودجه یا نیاز شما باشد ، ما راه حل مناسب کاشت را برای نیازهای شما پیدا خواهیم کرد.

دیوار سبز مصنوعی چیست؟

دیوارهای سبز همچنین به باغ های عمودی ، دیوارهای زنده و دیوارهای گیاهی معروف است. آنها به طور معمول یک سیستم مدولار هستند و می توانند بر روی یک دیوار بیرونی یا داخلی ساختمان ساخته شوند که گیاهان را در ظروف ۳۰سانتی متری نگه می دارد.

 

انواع دیوار سبز مصنوعی :

دیوارهای سبز همچنین به باغ های عمودی ، دیوارهای زنده و دیوارهای گیاهی معروف است. آنها به طور معمول یک سیستم مدولار هستند و می توانند بر روی یک دیوار بیرونی یا داخلی ساختمان ساخته شوند که گیاهان را در ظروف ۳۰سانتی متری نگه می دارد