چرا باید به اضافه کردن دیوار سبزعمودی توجه کنیم؟

در این مقاله می خوانید:

چرا توسعه دهندگان باید به اضافه کردن چند واحد دیوار سبزعمودی توجه کنند؟

اگر شما در صنعت املاک و مستغلات هستید، چه به عنوان یک توسعه دهنده با تجربه یا یک تازه کار کامل، احتمالا به دنبال راه هایی برای کنار آمدن با بقیه صنعت هستید. بدیهی است، شما می خواهید مطمئن شوید که خواص شما عالی و عملکرد خوب است، اما بیشتر از آن وجود دارد. به منظور برتری در رقابت، بسیاری از توسعه دهندگان چند واحد به دنبال اضافه کردن دیوار سبز عمودی به خواص خود هستند. دیوار سبز عمودی چیست؟ چرا دیوار سبزعمودی توسط توسعه دهندگان برای بهبود خانه هایشان استفاده می شود؟ پس بیایید پیدا کنیم!

اضافه کردن دیوار سبزعمودی به ملک چندگانه شما:

قبل از اینکه ما به بحث  در مورد مزایای یک دیوار سبز عمودی در توسعه چند واحد شیرجه برویم، احتمالا باید دقیقا مشخص شود که این دیوار سبز عمودی چه هست. به منظور حفظ این، نسبتا مختصر به آنها در قالب کلی تمرکز می کنیم. دیوار سبزعمودی ، دیوارهایی هستند که به صورت عمودی ساخته می شوند.

اکنون که ما می دانیم دیوار سبزعمودی چه هستند، ما می توانیم بحث خود را به سمت اینکه چرا آنها برای توسعه چند واحد، سودمند هستند، حرکت دهیم. به عنوان یک توسعه دهنده، شما باید بدانید که مهم است توجهی از قواعد بالقوه خود را در یک تصویر مثبت جلب کنید. برای انجام این کار، می توانید به یک دیوار سبزعمودی تبدیل شوید. در اینجا به چند مورد از مزایای زیادی که یک دیوار سبزعمودی می تواند به توسعه چند واحد شما اضافه کند، می پردازیم:

ویژوال – اگر تا به حال یک دیوار سبز سالم دیده اید، به احتمال زیاد از آرایه ای از رنگ سبز پر جنب و جوش لذت می برید. دیوار سبزعمودی دارای قطعات بی نظیر زرق و برق دار هستند که جذابیت بصری ساختمان در کنار آن را بهبود می بخشند. این دیوار سبز یک راه عالی برای جلوگیری از ویژگی های شهری قریب الوقوع است.

محیط زیست – دیوار سبزعمودی نیز فوق العاده برای محیط زیست است. شما به معنای واقعی کلمه، یک جهان سالم با دیوار سبز عمودی برای خود را ایجاد می کنید.

محصول پایدار – در نهایت، دیوار سبز عمودی شما به عنوان یک باغ واقعی عمل می کند! این بدان معنی است که شما ، مواد غذایی طبیعی سالم را در حیاط خلوت خود  رشد می دهید.

دفتر سلامتی و آرامش، به کمک دیوار سبز

سلامت کار در حال افزایش است و بیشتر در معضل و شلوغی از زندگی کاری امروز است. این به خصوص برای حرفه ای جوان سلامتی درست است. علاوه بر ارائه غذاهای سالم و میز قابل تنظیم، ما می توانیم برای حمایت از قلب و روح کسب و کارهای ما، و برای یافتن راه های جدید برای رسیدن به این هدف از دیوار سبز طبیعی و یا دیوار سبز مصنوعی استفاده کنیم.

نایک ارتباطات آژانس و ارتباطات کامل خدمات، متخصص در مارک های معتبر و لوکس است. از روابط رسانه ای و تأثیرگذار تا راهکارهای رسانه های اجتماعی و ارتباطات، نایک ارتباطات با برخی از بهترین مارک های دنیا سروکار دارد که بسیاری از آنها در رده سلامتی قرار دارند.

باز بودن و سلامتی ایجاد یک محیط کاری در آینده به کمک دیوار سبز

همانطور که آژانس به فضای جدید دفترشان منتقل شد، تصمیم گرفتند سبک کار متفاوت را جستجو کنند. این بار آنها فروشگاه را در یک فضای باز راه اندازی می کنند که به جای جداسازی امکان همکاری بیشتری را فراهم می کند. پس از گذراندن بیش از ده سال در اتاق های اداری، وقت آن رسیده است تا به یک محیط کار کامل باز گردد که مردم بتوانند با یکدیگر بهتر ارتباط برقرار کنند.

علاوه بر همکاری، سلامتی یکی دیگر از اساسی ترین فضای دفتر جدید بود. در حقیقت، یک برنامه سلامتی برای حمایت از سلامت و سلامت کارکنانی که ساعت های طولانی را در برنامه های مبهم کار می کنند، برنامه ریزی کرده است.

سلامت نقش مهمی در کیفیت زندگی ایفا کرد که ما می خواهیم برای کارکنان ما در اینجا بسازیم.راه حل برای پیدا کردن راه های جدید حمایت از سلامت محل کار در نوا یافت شد.ما دیوار سبز را بعنوان عنصری انتخاب کردیم که به برنامه سلامتی ما کمک می کرد و به کارکنان و کارکنان ما بیان می کرد که سلامتی برای ما مهم است.

احساس تسکین دهنده طبیعت در قلب به کمک دیوار سبز

در حال حاضر دو ستون از دیوار سبز وجود دارد که به عقب برگردانده می شود و عنصر زندگی را فراهم می کند که نه تنها باعث افزایش سلامتی در طبیعت می شود بلکه کیفیت هوا را بهبود می بخشد که هر دو عامل مهم انتخاب دیوار سبز هستند.

دیوار سبز همچنین به این معنی است که مردم اغلب در طول روزهایشان در محل کار طبیعت را نمی دیدند. این دیوار سبز نیز تغییرات را در داخل ساختمان الهام بخشید. من فکر می کنم یکی از جاذبه های دیگردیوار سبز برای ما، اعتقاد بزرگ ما به خواص درمانی گیاهان و جاذبه طبیعت است و آنچه زندگی در طبیعت در واقع از کاهش استرس و کیفیت زندگی به ارمغان می آورد.

هر چیزی که ما می توانستیم انجام دهیم باعث می شود احساس کنیم که ما بیشتر در یک محیط طبیعی بودیم چیزی که بسیار جذاب بود.

گامی به دفتر آرامش

هردقیقه ای که از طریق درب ورودی راه می روید، یک دیوار سبز را می بینید. نه تنها در کارکنان بلکه در مورد مشتریان و دیگران نیز بازدید می کند. در طرف دیگر دیوار سبز هوشمند، یک نوع دیگر وجود دارد که در هر طرف دفتر قرار دارد.این چیزی است که به افرادی که در اینجا کار می کنند بسیار پرورش یافته و نور را به ارمغان می آورد.

افکار تازه در اطراف هوا تازه به کمک دیوار سبز

دیوار سبز هوشمند ، احساس خاصی از آرامش را به ارمغان می آورد. تیم ها اغلب در محل سالن نشیمن کنار دیوار سبز در هر زمانی که نیاز به طوفان مغزی دارند یا زمانی که نیاز به دور از ایستگاه خود برای یک لحظه آرام باشند، نشستند.

دیوار سبز، زندگی جدید را به دفتر و مردمش نفوذ می کند

بر طبق آنچه گفته شد، برخی از عوامل اصلی انعقاد قرارداد، تنوع گیاهان و سهولت که می توان گیاهان را دردیوار سبزتغییر داد، و همچنین طراحی واحد، طراحی مدرن، اسکاندیناوی به عنوان یک دستکش اداری مناسب است.

همان طرح مینیمالیستی مدرن را می توان در طرح رنگی دفتر جدید مشاهده کرد. در طول فرآیند طراحی، این طرح یک پس زمینه بسیار خنثی بود. اگر نگاه کنید همه چیز سفید، کرم، خاکستری و کمی سیاه است. در دفتر هیچ رنگی وجود ندارد. پاپ رنگ طبیعی چیزی است که یک دیوار رنگ واقعا نمی تواند انجام دهد.

این دفتر دارای یک طراحی مدرن با رنگ های خنثی و با طبیعت زنده است.

طبیعت نیز با گیاهان، مانند گیاهان مار، در محیط داخلی قرار گرفته است. “ما همه انواع زندگی های مختلف را در اینجا داریم، اما آنها تمرکز بیشتری نسبت به تمرکز مرکزی زندگی گیاهان ما هستند.

چگونه دیوار سبز عمودی میتواند محیطی آرام  را در اختیار شما قرار دهد؟

دیوار سبز عمودی، عنصری هیجان انگیز است که هرکسی میتواند به زندگی خود اضافه کند. مزایای بسیاری برای نصب دیوار سبز در خانه و کسب و کار شما وجود دارد. امروز ما قصد داریم به مزایای زیست محیطی دیوار سبزعمودی پی ببریم.

مزایای زیست محیطی دیوار سبز:

قبل از اینکه ما به این موضوع خیلی عمیق بپردازیم، باید یک لحظه به بحثی برسیم که دیوار سبزعمودی در واقع چیست؟ این دیوار سبز ویژه با استفاده از تکنیک های هیدروپونیک برای تغذیه مناسب گیاهان رشد می کند. به عنوان یک نتیجه از این روش باغبانی هوشمند، شما می توانید باغ های سرسبز را در هر گوشه و جاده ای از زندگی خود به ارمغان بیاورد. در نتیجه، مزایای زیست محیطی واقعی این است که آنها را به زندگی خود اضافه کنید.

بزرگترین مزیت ایجاد یک دیوار سبز، این است که شما طبیعت بیشتری در محیط ایجاد می کنید. در دنیای فراینده شهری ما، افزودن عناصر طبیعی می تواند سود عظیمی برای ذهن و بدن ما باشد.

دیوار سبز به منظور پاکسازی محیط زیست با انجام چندین چیز متفاوت به طور خاص کمک می کنند:

کاهش نویز:  دیوار سبزعمودی دارای قابلیت کاهش نویز هستند که باعث بهبود محیط کار و مناطق شلوغ می شود.

آلودگی : گیاهان نیز کمک می کنند تا میزان مونوکسید کربن در هوا و همچنین فیلتر کردن آلودگی های اضافی کاهش پیدا کند. دیوار سبز به عنوان یک فیلتر برای این عناصر مضر عمل می کند.

چگونه دیوار سبز به بهبود محیط رستوران و کافه کمک می کنند؟

محیط همه چیز را برای مکان های عمومی مانند رستوران ها و کافه ها در بر می گیرد. اما از زمان گسترش کافه ها و ناهارخوری ها، فقط نوع مناسب محیط، مخصوصا برای محیط ها در فضای باز، بیشتر شده است.

اگر شما به دنبال یک راه عالی برای زیبایی تنظیمات در فضای باز رستوران یا کافه خود هستید، پس چرا دیوار سبز را در نظر نمی گیرید؟ دیوار سبز می تواند به تقویت محیط رستوران ها و کافه ها کمک کند.

دیوار سبز به عنوان زیبایی های فضای باز برای خواص مسکونی و تجاری است. دیوار سبز با الهام از تقلید کلاسیک باغ های ایستاده و توریسم، سبکی خاص از دنیای پیرامون را به یک محیط مدرن اضافه می کند. این نوع باغ ها علاوه بر زیبایی شناسی ساده، مزایایی نیز دارند.

در اینجا فقط به برخی ازداشتن دیوار سبز در رستوران ها و کافه ها اشاره میشود:

تهویه مطبوع طبیعی: یک  دیوار سبز به طور طبیعی به خنک سازی محیط اطراف کمک می کند. این کمک باعث میشود در طول فصل تابستان کافه ها در فضای باز، جذاب تر باشند.

خوشبو کننده هوای فوری: گیاهان، فورا هوای تازه را برای هزینه های صفر می پردازند. نه تنها گیاهان باغی به پاک کردن هوا از بوی های ناخوشایند کمک میکنند ، بلکه باعث می شوند افرادهوای تازه ای را راحت تر تنفس کنند.

رطوبت طبیعی: رطوبت گاهی اوقات می تواند یک چیز بد باشد، اما گیاهان مورد استفاده در دیوار سبز؛ دارای رطوبت طبیعی هستند که می توانند رطوبت بیش از حد را از محیط جذب و تبدیل به هوا برای تنفس بهتر کنند.

محرک فرسوده : به خوبی شناخته شده است که گیاهان به کاهش استرس و افسردگی کمک می کنند. فقط به نظر می رسد گیاهان سرسبز باعث بهبود آرامش کلی است که در تنظیمات رستوران و کافه مفید است. به این دلیل است که مردم به مکان هایی می روند .

دکوراسیون های فصلی که به طور خودکار می آیند: اگر درختان یا دیوار سبز خود را از گیاهان فصلی شکوفا می کنید، می توانید آنها را به طور طبیعی در فصل های مختلف تماشا کنید، و به شما یک تم زیبا و دوست داشتنی اضافه می کند که باعث جذابیت کلی رستوران یا کافه شما می شود.

اگر بخواهید یک محیط جدید و با طراوت برای رستوران در فضای باز یا کافه و پاسیو داشته باشید، برای زیبایی محیط اطراف خود بر روی دیوار سبز سرمایه گذاری کنید.

در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در مورد دیوار سبز با شماره 09124642449 (مهندس کیان) تماس بگیرید.