محوطه سازی

در این مقاله می خوانید:

محوطه سازی چیست؟

اگر تصور می کنید محوطه سازی چیز خوبی با باغ است، شما حق دارید ولی تا حدودی اشتباه است. محوطه سازی شامل باغ، اما همچنین شامل معامله بزرگ بیش از فقط گیاهان زندگی می کنند. هر چیزی که می تواند در خارج از منزل پیدا شود می تواند در طراحی باغ های حرفه ای موجود باشد.

به عنوان مثال، در محوطه سازی منزل خود داشتن یک استخر درآن ممکن است که توسط مهندسین ما انجام می شود، اما شمابرای بهتر شدن فضا قطعا نیاز به تخصص خود برای ایجاد منطقه اطراف استخر را دارید.. شما می توانید یک باغ با نگهداری کم در کنار استخر نصب کنید یا هر چیز دیگری که نیازهای منطقه را برآورده کند.

شما می توانید یک نرده حصار شیشه ای، یک ردیف از درختچه هارا استفاده کنید. گلدان و یا در غیر این صورت، یک ردیف از مخروط ها برای حفظ حریم خصوصی سازی و یا سایه، پارچه قایقرانی، دیوارهای حائل، یک باغ وحش کوچک وغیره را اجرا کنید. همه اینها تحت عنوان محوطه سازی مطرح می شود.

تعریف محوطه سازی:

به سادگی، اگر شما می توانید از پنجره خود نگاه کنید و ویژگی ثابت در حیاط خود را تحت تاثیر زیبایی شناسی کلی و یا عملکرد عملی از اموال خود  قرار دهید، این ویژگی بخشی از “محوطه سازی” از اموال است. همچنین توجه داشته باشید که برخی از ویژگی های عملی محوطه سازی، مانند سیستم های زهکش زیرزمینی، از اهمیت حیاتی برخوردارند حتی اگر آنها وجود نداشته باشند.

خانه و محوطه سازی:

قبل از شروع، یک سوال اساسی برای فکر کردن وجود دارد. آیا یک خانه و محوطه سازی آن باید با یکدیگر هماهنگ باشند؟ آیا راه خانه شما بر تصمیم های محوطه سازی مانند انتخاب گیاه و ترتیب، یا ساختن یک عرشه چوبی در مقابل یک پاسیو آجر، تاثیر میگذارد؟

دستیابی به هماهنگی گاهی اوقات ممکن است به طور مستقیم انجام شود. اما اگر جدی تر در مورد تکمیل خانه خود با محوطه سازی خود باشید، حتما باید مسائل را به سطح بعدی برسانید: طراحی منظر، که اساسا یک شکل هنری است.

در محوطه سازی سلایق مختلفی وجود دارد:

شما ممکن است یک عرشه کمتری بخواهید تا بتوانید بدون رفتن به چمن، از خانه به استخر بروید

یک منطقه سرگرمی در فضای باز در این نزدیکی، ایده عالی برای تسهیل در مهمانی های خانوادگی در فضای باز

مراحل و پله ها از منزل به استخر یا هر منطقه دیگر خارج شود

ویژگی های سخت افزاری خارجی مانند روشنایی نقطه، ویژگی آب و صندلی در فضای باز

آبیاری اتوماتیک، مخازن آبریز آب باران، حوضه آبریز خاکستری

مسیرهای پیاده روی

یک باغ وحش و یا هر ساختمان در فضای باز، حتی یک کلبه کوچک برای دفتر

منطقه جذاب و گسترده کاشی در اطراف استخر

ایجاد یک حوض ماهی

ایجاد باغ های جدید

چیدن چمن

درمحوطه سازی در واقع هر چیزی که می خواهید این است که در داخل خانه نیست. می تواند تحت عنوان چشم انداز در نظر گرفته شود. در روزها زمانی که هر دو زوج به احتمال زیاد کار می کنند، زمان زیادی برای مراقبت از خارج از خانه به هیچ وجه وجود ندارد، بنابراین عالی است که بتوانید یک مهندس را استخدام کنید تا این کار را برای شما انجام دهد. آنها در انجام این کار آموزش دیده و در مورد آخرین روند در طراحی باغ و گیاهان مناسب یک منطقه خاص تجربه می کنند و می دانند.

آنها همچنین با تمام گیاهان جدید که به بازار می آیند، آشنایی دارند. بنابراین می توانید مطمئن باشید گیاهانی را می گیرید که ممکن است جدید باشند و این بدان معنی است که بسیاری از افراد دیگر هنوز آنها را ندارند. طراحی محوطه سازی باغ شما می تواند به همان اندازه افسانه یا به همان اندازه ساده باشد که بدون نیاز به انجام کاری بسیار بیشتر از آنچه که می خواهید ببینید. این یک راه عالی برای داشتن یک منطقه بی نظیر در فضای باز است که می توانید از آن لذت ببرید.

چند روش مهم برای محوطه سازی حیاط

داشتن حیاط خلوت با طراحی مناسب به معنای آن است که همیشه مکانی برای استراحت ، سرگرمی و لذت بردن از بیرون از منزل خواهید داشت. این که آیا حیاط خلوت خانه شما ایرادات مسکونی را پوشانده است یا یک طرح کوچک حومه ای است ، می توانید یک عقب نشینی را ایجاد کنید که سالها دوست دارید. فقط به عناصری که می خواهید یا به آنها احتیاج دارید بیشتر فکر کنید ، مانند یک منطقه برای کباب کردن ، یک باغ یا دیوار سبز، سپس در اطراف آن را بسازید.

کار با عناصر طبیعی

به جای تلاش برای تغییر آن ، چشم انداز طبیعی خود را در آغوش بگیرید. حتی اگر دیدن بالقوه در حیاط خلوت خانه دشوار باشد ، احتمال این وجود دارد که فقط به کمی عشق نیاز داشته باشید. در مرحله طراحی ، مدتی را در حیاط خود بنشینید و واقعاً با طرح زمین خود آشنا شوید. به مناطق مختلف توجه کنید و به خودتان آرامش دهید و از فضای آن لذت ببرید. سپس ، سعی کنید ویژگی های مورد نظر خود را در حد طبیعی به زمین وارد کنید.

طراحی عالی حیاط خلوت باید زیبایی طبیعی محیط شما را تقویت کند. به عنوان مثال ، اگر شما یک درخت واقعا خنک دارید، ممکن است بخواهید یک میز و صندلی در زیر آن قرار دهید تا یک نقطه سایه برای چای بعد از ظهر ایجاد کنید.

شما همچنین می توانید از این طرح برای تعمیر مناطقی که به طور طبیعی کمتر مطلوب هستند استفاده کنید ، مانند قرار دادن یک آبنما صخره ای در محلی که چمن در آن قرار دارد.

محوطه سازی با عنوان طراحی یک حیاط خلوت مرحله اول

الگوی خورشید و باد را در حیاط خود در نظر بگیرید. در حالی که قصد خارج کردن فضای حیاط خلوت خود را دارید ، هنگام گذراندن وقت در خارج ، توجه کنید که خورشید و باد چه تاثیری در شما خواهد گذاشت. البته به خاطر داشته باشید که این موارد در طول سال تغییر خواهند کرد ، بنابراین تنها راه برای درک واقعی آنها صرف مدت زمان زیادی در محوطه حیاط  در تمام فصول مختلف است.

به عنوان مثال ، اگر آفتاب در طول تابستان در قسمت خاصی از حیاط شما می تابد ، مکان مناسبی برای برپایی منطقه بازی بچه ها نخواهد بود.

به طور مشابه ، منطقه ای که باد از آن عبور می کند ، مانند بین 2 ساختمان ، می تواند محل بدی برای گودال آتش یا کوره باشد ، زیرا احتمالاً در روشن نگه داشتن آتش مشکل دارید.

محوطه سازی با عنوان طراحی یک حیاط خلوت مرحله دوم

اگر خطری برای خانه شما نیست ، درختان را در جای خود بگذارید. درختان زیبایی به محوطه حیاط شما می افزایند و برای محیط عالی هستند. آنها همچنین خانه ای برای حیوانات خانگی فراهم می کنند. اگر گزینه ای دارید ، سعی کنید تا آنجا که می توانید درختان زیادی را در حیاط خود به جا بگذارید و محوطه سازی خود را در اطراف آنها طراحی کنید. اگر درخت آسیب فوری به خانه شما وارد نمی کند ، اما برخی از شاخه ها در نزدیکی سقف یا خطوط برق شما در حال رشد هستند ، به جای از بین بردن تمام درخت قسمتی را کوتاه کنید.

بعضی از درختان مانند کاج های بلند ، خطر یک خانه هستند زیرا می توانند در دوره هایی از وزش باد شدید بیفتند. اگر اینگونه است ، یک حرفه ای را استخدام کنید تا درخت را برای شما حذف کند.

حتی درختان مرده می توانند خانه ای برای حیات وحش فراهم کنند.

در بعضی جاها ، ممکن است پیش از آنکه درختان خاصی را از ملک خود خارج کنید ، نیاز به مجوز از شهرداری داشته باشید.

پیشرفت کسب و کار خود را به کمک محوطه سازی توسعه دهید

اگر به تنهایی کار می کنید ، ممکن است نیاز به یادگیری استراتژی های بازاریابی ، تبلیغات هدفمند ، مدیریت جریان پول و نرم افزار بودجه بندی داشته باشید. اگر سرمایه اولیه برای تأمین این هزینه ها داشته باشید ، ممکن است بلافاصله کارمندان را استخدام کنید یا مواردی مانند حسابداری را برون سپاری کنید. از برگزاری کلاسها یا استخدام یک مشاور نترسید زیرا هزینه اولیه به ارزش سرمایه گذاری خواهد بود.در حالی که آزمایش و خطا می تواند کار کند ، شما نمی خواهید زمان و منابع ارزشمندی را به ویژه هنگام کار در یک بازار رقابتی هدر دهید.

بازار خود را بشناسید:

مشتری های مختلف زیادی وجود دارند که به دنبال محوطه سازی و متخصصان مراقبت از چمن هستند و بسیاری از شرکت ها که مایل به رفع آن نیازها هستند. به این فکر کنید که چه کاری انجام خواهید داد تا خود را از سایر مناظر منطقه خود، جدا کنید. یک کسب و کار موفق در محوطه سازی می تواند به طور معمول بین 20 تا 30 مشتری مسکونی در هفته داشته باشد. این مشتریان ممکن است از کود دادن ، کاربرد شیمیایی و نصب منظر گرفته تا چمن زنی و نگهداری از چمن زنی دریافت کنند.

مشتری های احتمالی محوطه سازی شامل موارد زیر می شوند

مالکان خانه که می خواهند شما را برای طراحی محوطه سازی خود طراحی کنید زیرا آنها ابزار و خلاقیتی در اختیار شما ندارند ، صاحبان خانه های جدید که می خواهند محوطه سازی خود را به روز کنند ، صاحبان خانه هایی که به دنبال فروش هستند و می خواهند مهار خانه خود را ارتقا دهند.مراجعین بالقوه مراقبت از چمن عبارتند از: صاحبان خانه که به طور مکرر مسافرت می کنند ، بازنشستگانی که توانایی مراقبت از خود چمن خود را ندارند ، “برف های برفی” که در ماه های سرد سال برای اقلیم های گرم تر ترک می کنند ، مدیران زمین گلف ، املاک اجاره یا مدیران انجمن آپارتمان.به نگهداری املاک و مدیران امکانات فضاهای سبز عمومی احتیاج دارید.محوطه سازی عمومی شامل گورستان ها ، دانشگاه ها ، نهادهای دولتی است.

برنامه خدمات، خود را ابداع کنید:

ما ممکن است خدمات متنوعی ارائه دهید اما مطمئن باشید که از منابع کافی برای پوشش دادن همه موارد ارائه شده برخوردار هستید. به عنوان مثال ، اگر شما کنترل آفات را ارائه می دهید ، برای کنترل حیوانات ممکن است نیاز به مجوز ویژه داشته باشید.این مجوز به آموزش های اضافی نیاز دارد و ممکن است پول و زمان لازم برای پوشش آن را نداشته باشید. به افرادی در منطقه خود بگردید که در سایر خدمات دیگری که ممکن است ارائه ندهید تخصص دارند و در مورد ایجاد یک روابط متقابل با سود متقابل با آنها صحبت کنید.

این خدمات می تواند شامل موارد زیر باشد:

تعمیر و نگهداری چمن زنی ، چمن زنی ، هیدروژن ، نصب و راه اندازی جوش ، مراقبت از چشم انداز ، علفهای هرز ، کود دهی ، نگهداری منظره ، کنترل آفات ، طراحی منظر ، معماری منظر یا خدمات پیمانکاری. اکثر آنها با کاشت شروع می شوند و با تجربه بیشتر ، خدمات دیگری را اضافه می کنند.

قیمت های خود را تعیین کنید 

برای شما و کارمندانتان نرخ ساعتی بیاورید تا مبانی خدمات خود را تعیین کنید. این به مشتری شما تقسیم نمی شود اما به شما کمک می کند تخمین های خود را برای هر سرویس درخواستی ارائه دهید.ممکن است بخواهید با مربیان یا سایر متخصصان قابل اعتماد در منطقه خود صحبت کنید تا یک حس منطقی از قیمت رقابتی کسب کنید. همچنین ممکن است کمک کند که چند کلاس تجاری از طریق کالج جامعه محلی یا برنامه توسعه دانشگاه خود انجام دهید.

ممکن است شما دوستان و خانواده را بخواهید تا با رقبا تماس بگیرند تا ببینند خدماتشان را برای چه میزان ارائه می دهند و سپس قیمت های خود را برای رقابت تعیین می کنند.همچنین شما می توانید بفهمید که برای اتمام یک پروژه چقدر هزینه برای شما خواهد داشت و سپس قیمت مواد را با ساعاتی که برای تکمیل پروژه به طول می انجامید تقسیم کنید.

شما همچنین ممکن است نرخ خود را بر اساس میزان درآمد سالانه خود تعیین کنید. به عنوان مثال ، اگر می خواهید 40،000 دلار برای شروع کار هزینه کنید ، این رقم تقریباً 3333 دلار در ماه خواهد بود.در مرحله بعد ، آن را براساس تعداد ساعتی که می خواهید در یک ماه کار کنید تقسیم کنید. بنابراین اگر می خواهید 35 ساعت در هفته در یک ماه چهار هفته کار کنید ، 140 ساعت کار خواهید کرد و نرخ آن 23.81 دلار در ساعت است. می توانید حاشیه سود اضافه کنید. هزینه انجام کار ، از جمله ابزار ، اداری مواد ، بالاتر از نرخ ساعتی شما برای شما مشتری واریز می شود. حداقل نرخ شما باید صورتحساب هزینه های شغلی و شخصی شما از جمله غذا ، وام ، دارو و غیره را تأمین کند و این به شما امکان می دهد زنده بمانید، اما برای پس انداز یا سرمایه گذاری در کارتان سود دیگری نخواهد داشت.

انواع ویژگی های محوطه سازی:

در اینجا برخی از انواع ویژگی های محوطه سازی وجود دارد که لازم است هر یک از این ها را در محوطه سازی خود قرار دهید!

– تخت کاشت (مانند مرز گل)

– چمن

– درختچه ها

– درختان گلدار

– کاشت بنیاد

– مسیرهای راه رفتن

– پیاده روی

– دیوارها

– چشمه ها

– باغ های آب

قبل از شروع به محوطه سازی چه باید کرد؟

اولین سوال شما که باید از خودتان بپرسید این است: آیا من قصد دارم که در این ملک باقی بمانم و یا قرار است آن را در لیست املاک و مستغلات قرار دهم؟

پاسخ به این سوال،  اولویت های شما را روشن می کند و به ایجاد یک ایده کلی برای پروژه های محوطه سازی خانه کمک می کند. اگر خانه خود را به عنوان یک محصور مادام العمر در اموال محصور کنید، باید فقط با سلیقه خود مشورت کنید. اما اگر اموال شما به عنوان لیست املاک و مستغلات شناخته شده باشد، شما باید از نظر تقاضای تجدید نظر، در نظر بگیرید.

اجتناب از اشتباهات ارزشمند محوطه سازی:

برخی از آنهایی که  در مورد ایده خود، از یک تخته سنگ خالص هیجان زده می شوند، تصمیم به از بین بردن یک درخت بزرگ از چشم انداز خود میکنند تا ایجاد یک محیط زیبا در خانه را آغاز کنند. با این حال، انجمن نجاری و چشم انداز آمریکایی نشان می دهد که این ایده چگونه می تواند بد باشد.

بنابراین اجازه دهید به برخی از استراتژی هایی برای کسب اطلاعات در مورد افزایش ارزش املاک و مستغلات از طریق محوطه سازی خانه نگاه کنیم:

طراحی محوطه سازی خانه محکم باعث افزایش ارزش املاک و مستغلات می شود. چقدر؟ خب، میانگین رقم حاصل شده توسط مطالعات در طول سال ها، دامنه ای از 7 تا 15 درصد است. بگذارید فقط از تعداد 15٪ به عنوان مثال استفاده کنیم، حتی اگر این رقم در انتهای بالا باشد. قرار دادن این درصد به چشم انداز: برای املاک و مستغلات در محدوده 200000 تا 225000 دلار (قبل از محاسبه محوطه سازی خانه آن)، طراحی محوطه سازی خانه موثر می تواند 30 هزار دلار ارزش خود را اضافه کند.

چگونه می توان یک تصمیم 30000 دلاری گرفت؟ مهم این است که چنین تصمیمی برحذر نیست. در تصمیم گیری 30000 دلاری در مورد سرمایه گذاری سهام، شما می خواهید واقعیت های سخت به شما هدایت شود، درست است؟ حداقل، از شما می خواهم برخی از نظرات متخصص را بشنوید. شما باید از راهنمایی های مشابه در زمینه طراحی محوطه سازی خانه استفاده کنید.

خوشبختانه، منابع برای ایده های طراحی محوطه سازی خانه بسیار زیاد است و چالش شما در پیدا کردن ایده ها نیست، بلکه در انتخاب همه ی آنها و اولویت بندی قرار دارد. علاوه بر روند فروش، شما همیشه می خواهید محوطه سازی خانه خود را با حداکثر ممکن برای رنگ پاییز و صحنه های زیبا زمستانی ارائه دهید ؛ زیرا این کار هرگز از سبک بیرون نمی آید.

راهنمای کسب و کار شما برای محوطه سازی پایدار

 محوطه سازی داخلی ، محوطه سازی خارجی:

بخش محوطه سازی درحال رشد عظیم است. این به دلیل افزایش آگاهی و شناختی است که از ذینفعان اصلی دریافت می کند. این شامل سازمان های دولتی و شرکتی می شود. دولت های شورای همکاری خلیج فارس اهمیت تأسیسات طبیعی خود را درک کرده اند. در نتیجه ، شورای همکاری خلیج فارس تغییر عمده ای در نحوه عملکرد مشاغل خود تجربه کرده است. به عنوان مثال ، ترک مناظر مجلل و غریب برای محوطه سازی پایدار. معماران منظره در نتیجه این تغییر وظیفه به دنبال طراحی بیشتر محوطه سازی سبز هستند.

در گذشته تعداد قابل توجهی از روسای شرکتها از تأثیر انتخاب دکوراسیون داخلی و خارجی خود آگاه نبودند. آنها نمی دانستند چگونه این امر بر محیط ، عموم مردم و مشاغل آنها تأثیر می گذارد. با این وجود ، آگاهی دیگر مسئله ای نیست. اکنون ،بیشتر روسای شرکت ها و صاحبان املاک دانش کسب می کنند. آنها اکنون می توانند اهمیت استفاده از محوطه سازی پایدار را بیان کنند. این شامل مناطقی مانند فضای اداری ، محیط کار یا محل زندگی آنها می شود. برخی از محاسن منتسب به رویکرد محوطه سازی پایدار شامل جذابیت بصری سبز است. این امر سپس جمعیت آگاه محیط زیست را به خود جلب می کند. یک رویکرد محوطه سازی پایدار همچنین مزایای سبز را فراهم می کند. این موارد شامل تمیز کردن هوا و احیای اکوسیستم است. همچنین ، یک مجموعه منظره پایدار موجب صرفه جویی در تجارت یا خانه شما در هزینه های آب و برق می شود. همچنین، به شما  این امکان را می دهد سرمایه خود را در طولانی مدت پس انداز کنید و همچنان به شما امکان می دهد زیبایی سبز طراحی محوطه سازی خود را حفظ کنید.

چگونه می توانید رویکرد محوطه سازی پایدار برای تجارت خود اتخاذ کنید:

محوطه سازی پایدار چیست؟

پایداری توانایی استفاده از منابع بدون تأثیر منفی بر محیط زیست است. محوطه سازی پایدار بنابراین، این مفهوم اساسی را به تصویب می رساند. این روش استراتژیک را برای طراحی مناظر مسکونی و تجاری امکان پذیر می سازد ، و می تواند در مقابل اثرات منفی زیست محیطی تعادل برقرار کند.

محوطه سازی پایدار تفاوت در توپوگرافی محیطی را در نظر می گیرد که شامل کیفیت خاک و الگوهای آب و هوایی است. این امر به ایجاد یک رویکرد پایدار برای چشم انداز پایدار نهایی کمک می کند. بنابراین ، منظرها ، چالشهای زیست محیطی یک منطقه از قبیل کمبود آب یا فرسایش خاک را ارزیابی کرده و بعلاوه حل مسائل زیست محیطی ، راه حل های پایدار محوطه سازی را ایجاد می کنند.

چگونه محوطه سازی پایدار بر محیط شما تأثیر می گذارد:

محوطه سازی پایدار به دنبال صرفه جویی در بهره برداری از منابع است. این مستلزم منابعی مانند آب ، زمان و انرژی است.همچنین این اطمینان را می دهد که میزان مصرف آنها در پروژه محوطه سازی به حداقل ممکن برسد. در عوض ، تا حدودی تأثیر مثبتی بر محیط فوری خود می گذارد.

بهبود کیفیت هوا یکی از مهمترین فواید سبز است که محوطه سازی پایدار از آن فراهم می کند که با کاهش مقدار دی اکسید نیتروژن در هوا حاصل می شود. محوطه سازی پایدار داخلی از طریق طرح هایی مانند دیوار سبز عایق صوتی را قادر می سازد که آلودگی صوتی را کاهش می دهد. همچنین اثر گرما در محیطی را که در آن نصب شده است کاهش می دهد. گرمای ناشی از خورشید باعث خنک شدن از طریق فرآیند بیولوژیکی تبخیر تعرق می شود که گرما را از طریق تبخیر آب از گیاهان پراکنده می کند.

چرا باید از محوطه سازی پایدار استفاده کنید:

محوطه سازی پایدار به ویژه در هزینه انرژی مورد استفاده در تجهیزات مانند سیستم های تهویه مطبوع ، موجب صرفه جویی در هزینه می شود.این فواید سبز مانند تصفیه هوا و کاهش آلودگی صوتی ، ایجاد محیط کار سالم و نیروی کار دارد. سپس یک نیروی کار سالم منجر به یک تجارت بهتر می شود.

چشم انداز پایدار و مستقر نیز مشتری و سرمایه گذار را به خود جلب می کند. مفهوم ضمنی آگاهی از محیط زیست توسط شرکت شما احساس مثبتی را ایجاد می کند.افزایش جذابیت و افزایش بهره وری باعث افزایش ارزش کسب و کار شما در دراز مدت می شود.

رویکردهای طراحی منظر پایدار که باید در نظر بگیرید

تجارت شما می تواند از بسیاری از روشهایی که می توانید تصور کنید از محوطه سازی پایدار بهره مند شود. و اگر اکنون می خواهید این کار را در محل خود اجرا کنید ، در اینجا چند طراحی محوطه سازی منظره پایدار ارائه شده است که می توانید انتخاب کنید:

  1. Xeriscaping

این طرح محوطه سازی مبتنی بر حفظ آب به عنوان یک منبع پایدار در مناطق خشک است. این امکان را به افراد این مناطق می دهد که با وجود کمبود آب در این مناطق ، از زیبایی و فواید سبز موجود در آن لذت ببرند. شرکت های محوطه سازی پایدار در مناطقی مانند دبی این رویکرد چشم انداز را توصیه می کنند.

روش های مختلفی وجود دارد که می توان ایده محوطه سازی پایدار را بدست آورد. یکی از گزینه های مناسب ، استفاده از گیاهانی است که با محیط هایی که با کمبود آب مشخص می شوند ، سازگار است. به عنوان مثال ، کاکتوس ها ، درختان نخل ، سرخوشی ، گیاهان آلوئه و سایر گیاهان شیرین.

یک رویکرد دیگر در مورد این طراحی قابل توجه محوطه سازی استفاده از گیاهان مصنوعی در کنار گیاهان طبیعی شماست. به این ترتیب میزان وقت و منابع صرف شده برای نگهداری گیاهان را کم می کنید. این امر به این دلیل است که گیاهان مصنوعی نیازی به نگهداری مداوم ندارند.

به گفته کارشناسان ، توصیه می شود از سیستم آبپاش استفاده شود. هنگام اتخاذ روش ، آبیاری دستی توصیه نمی شود. همچنین ، باید اطمینان حاصل کنید که خاکی که این گیاهان در آن رشد می کنند به خوبی در مالچ یا حتی ماسه پوشانده شده است. این تضمین می کند که رطوبت که در غیر این صورت از طریق تبخیر از بین می رود در خاک به دام می افتد.

  1. جاده روبان

آیا تا به حال دیده اید که یک مسیر چرخ ایجاد می شود که معمولاً در یک جاده نیمه دائمی ایجاد می شود؟ به دلیل استفاده مداوم ، رشد چمن یا درختچه را در وسط نشان می دهد که با تنظیم مسیر چرخ دائمی این صحنه را تصویب می کند. در این طرح رشد گیاه در وسط و در بعضی موارد طرفین نیز وجود دارد. اندازه مسیر دائمی ممکن است متفاوت باشد. در بیشتر موارد بسته به نوع وسایل نقلیه که به آن مسیر خاص دسترسی پیدا می کنند.

این طراحی محوطه سازی پایدار نه تنها زیبایی فضای سبز را به فضای بیرون شما منتقل می کند بلکه از فضای کمتری نیز به راحتی استفاده می کند. ناگفته نماند که آنها هزینه مصالح ساختمانی را که در غیر این صورت فضای سبز و فاقد مزایای زیست محیطی را در بر می گیرد ، در هزینه شما به همراه می آورند.

  1. مسیرهای قابل نفوذ

یک مسیر قابل نفوذ برای نصب و نگهداری طراحی محوطه سازی آسان است که هدف از آن نیز اطمینان از پایداری آب است. این امر مستلزم سنگفرش گذرگاههای شما با مواد نفوذناپذیر است تا آب بتواند به خاکهایی که گیاهان شما رشد می کنند دسترسی پیدا کند. در نهایت با جلوگیری از روان شدن آب ، باران را به دام می اندازد. این طرح ساده در بین کارآمدترین راه حل های محوطه سازی پایدار رتبه بالادارد ، بیشتر به دلیل اینکه از فرسایش خاک در کنار سایر مزایای زیبایی شناختی آن جلوگیری می کند.

4- چمن مصنوعی

چمن مصنوعی از موثرترین راه حل های پایدار برای محوطه سازی است. شرکت های محوطه سازی پایدار امروزه استفاده از چمن مصنوعی را در کنار چمن طبیعی توصیه می کنند. برای صاحبان املاک ، می توانید از مزایای سازگار با محیط زیست که با محوطه سازی پایدار و بدون فشار یا فشار ناشی می شود ، لذت ببرید.

داشتن چمن کاری که ترکیبی از چمن طبیعی و مصنوعی باشد موجب صرفه جویی در وقت ، انرژی و منابع شما می شود ، که به طور عادی می توانید با صرف وجین ، چمن زنی و آبیاری چمن خود استفاده کنید. برای این رویکرد منظر پایدار ، توصیه می شود که یک حرفه ای آن را برای شما نصب کند.

5- گرانیت تجزیه شده

گرانیت تجزیه شده یک محصول اقتصادی ، زیبایی شناسی و قابل نفوذ از طبیعت است که به خوبی و به عنوان یک راه حل محوطه سازی پایدار عمل می کند. گرانیت تجزیه شده مانند ماسه سنگ است ، فقط از لحاظ بافتی ظریف تر و دارای یک چسب محکم به زمین است. مواد آن بسیار خوب است که می تواند در ماسه اشتباه گرفته شود اما رنگ آن باعث از بین رفتن آن می شود. این رنگ ها بسته به نوع گرانیت جامد و سنگ آذرین که گرانیت از آن فرسوده شده است ، شامل قهوه ای ، قرمز سیاه و سبز است.

بافت و پایداری آن در یک منظر پایدار کاملاً بیهوده است زیرا در مقایسه با مالچ معمولی بیشتر طول می کشد. همچنین باعث ایجاد آفات نمی شود ، بنابراین از پایداری و قانونی بودن منظره شما محافظت می کند. این ماده همچنین به حفظ خاک کمک می کند ، این منبع اساسی را که گیاهان شما برای زنده ماندن دارند ، حفظ می کنند.

  1. کمپوست

درست همانطور که خاک به آب احتیاج دارد ، به مواد مغذی نیز نیاز دارد تا رشد کافی گیاهانی که در حیاط شما یا آن گلدان در محل کار شما رشد می کنند را تسهیل کنید. این مواد مغذی از طریق لقاح تأمین می شود که باید بطور منظم انجام شود. برای لقاح ، باید از استفاده از کودهای تولیدی خودداری کنید که شامل مواد شیمیایی است که می تواند برای محیط زیست مضر باشد. بنابراین به عنوان یک جایگزین مناسب ، باید کمپوست را برای این نیاز خاص پیاده سازی کنید زیرا سبز تر و اقتصادی تر است. زیبایی کمپوست این است که می توانید کودهای ارگانیک خود را از راحتی خانه خود بسازید.

فقط کافی است یک سطل بزرگ را با مقدار قابل توجهی خاک و برخی کرم ها برپا کنید. برای افزودن مواد مغذی بیشتری به خاک می توانید مقداری از زباله های آلی را اضافه کنید. پس از مدتی ، کرمها مواد مغذی را که در چشم انداز شما یا گیاهان گلدان به شما توزیع می شوند ، تجزیه می کنند تا رشد یک گیاه تغذیه شده را تسهیل کند.

شروع یک تجارت به کمک محوطه سازی

الزامات منطقه خود را برای کار قانونی به عنوان یک محوطه سازی منطقه بررسی کنید. کشورها ، ایالت ها یا استان های مختلف و دولت های منطقه ای ممکن است نیازهای مختلفی را برای استفاده از یک منظره دریا داشته باشند. با دستگاههای حکومتی ملی ، ایالتی یا استانی و منطقه ای خود مشورت کنید تا درک کامل از آنچه برای شما لازم است برای انجام کار به عنوان محوطه سازی منطقه خود استفاده کنید.

اصول محوطه سازی پایدار

در کل ، توصیه می شود قبل از تصمیم گیری در مورد طراحی محوطه سازی پایدار برای شغل خود ، به دنبال راهنمایی یا مشاوره یک متخصص محوطه سازی باشید. با وجود ایده های متعدد و بی نظیر در زمینه محوطه سازی در خارج ، بهترین متخصص می تواند برای شما تعریف کند که کدام روش به بهترین وجهی برای نیازهای شما مناسب است و هنگامی که شما یک طراحی محوطه سازی مناسب را انتخاب کرده اید ، مهم است که صداقت آن را حفظ کنید. این امر با اطمینان از اینكه منظره شما از آب ، انرژی و از بین بردن زباله جلوگیری می كند.به عواملی مانند مجوز ، مسئولیت و الزامات بیمه جبران خسارت کارگر ، تفکیک مالیات و هیئت های مدیریت محلی و ثبت نام برای محوطه سازی توجه کنید.

Lay a Lawn New Step در محوطه سازی چیست؟

علاوه بر اداره امور تجاری و نگهداری تجهیزات ، شما نیاز به ساعت کافی در این زمینه دارید تا هزینه های انجام محوطه سازی را نیز بپوشانید. برای بسیاری از افراد ، شروع شرکت محوطه سازی خود به معنای کار ساعات طولانی 7 روز در هفته است. انتظار می رود مبلغ قابل توجهی را برای خرید ملزومات مانند یک چمن زن،  مقرون به صرفه باشد. شروع کار شما ساعتهای طولانی خواهد شد زیرا سعی می کنید مخارج اولیه را تأمین کنید ، بنابراین آماده باشید تا بقیه برنامه خود را در اطراف کار خود متعادل ایجاد کنید.

برخی از قطعات بزرگتر و گران تربرای انجام محوطه سازی را می توان اجاره کرد. به جای خرید این وسایل نقلیه ، اجاره تجهیزات مانند ترنچر ، اسید استر و بیل برای کارهای شخصی را جستجو کنید.
برنامه ریزی برای زمستان. بسته به موقعیت مکانی شما ، ممکن است فصول سرد سال چندین ماه باشد که شما قادر به کار نیستید. اطمینان حاصل کنید که در طول بقیه سال کار کافی برای پوشش این ماه ها را انجام داده اید.

به عنوان مثال ، اگر در جایی با آب و هوای سرد زندگی می کنید ، ممکن است بخواهید محوطه سازی با تجهیزات گران قیمت تان را اجاره کنید ، بنابراین آنها در طول زمستان گرد و غبار جمع نمی کنند. همچنین ممکن است بخواهید با ارائه خدمات بیل مکانیکی یا تحویل و دفع درخت کریسمس با خدمات سالانه سازگار شوید.

ابزارهای خود را خریداری کنید:

 بسته به مقیاس مشاغلتان ابزارهای خود را خریداری کنید. به عنوان مثال ، اگر خودتان محوطه سازی کنید ، ممکن است فقط بخواهید یک چمن زن بخرید.همچنین ممکن است بخواهید برای وام بانکی اقدام کنید و یا از کارت اعتباری خود برای تهیه این مخارج اولیه استفاده کنید ، زیرا برای حفظ آنها فقط در طی سالها مجبور به پرداخت مبلغ بسیار کمی خواهید بود.برای بدست آوردن یک اعتبار یا حساب ، با فروشگاه ابزار یا فروشنده محلی خود کار کنید. برای توصیه‌های مربوط به بهترین ابزارها برای محوطه سازی خود ، با نماینده شرکت تأمینات خود بطور گسترده صحبت کنید و ببینید که چه منابعی را در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید در شروع کار به شما کمک کنند.برای خرید ابزارها و تجهیزات با کیفیت تحقیق خود را انجام دهید. لازم نیست تجهیزات بالای خط را خریداری کنید مگر اینکه سرمایه داشته باشید و بدانید که در مدت زمان معقول قادر خواهید بود هزینه را بپردازید. وسایل و ابزارهایی را پیدا کنید که بادوام بوده و قادر به انجام کارهای موردنیاز برای محوطه سازی باشند. شما نمی خواهید برای کارکردهای اضافی که هرگز استفاده نمی شود هدر دهید. به عنوان مثال، اگر مشتری های شما دارای خواص بزرگی نباشند ، دیگر نیازی به خرید ماشین قایق سواری نخواهید داشت. یک دستگاه اتومبیل پیاده روی به طور قابل توجهی ارزان تر، حمل و نقل آسان تر و هزینه کمتری برای نگهداری آن است.
اطمینان حاصل کنید که از هرگونه تجهیزات اجاره ای ، چشم پوشی کنید. به این ترتیب ، شما مسئولیت مالی و مسئولیت کارهایی مانند خرابی تجهیزات یا لاستیک های مسطح را نخواهید داشت.

مهارت های محوطه سازی خود را تیز کنید:

 اگر می خواهید به ارزش بازار یا بالاتر از آن سفارش دهید ، باید نسبت به مشتریان یا رقبای احتمالی خود در فضای محوطه سازی مهارت بیشتری داشته باشید. سرمایه گذاری در کلاس هایی برای اصول اولیه باغبانی ،  و تکنیک های محوطه سازی می تواند بعداً سود سهام خود را پرداخت کند.

در محوطه سازی خود نظم و انضباط داشته باشید

 محوطه سازی معمولاً در فضای بیرون انجام می شود و این بدان معنی است که شما از آفتاب لذت خواهید برد. وسوسه نشوید که یک دور گلف بزنید یا خانواده خود را به دریاچه ببرید ، مگر اینکه برای آن زمان تعطیل بودجه تعیین کرده باشید.هنگام اطمینان از وفاداری آنها ، باید به نیازهای مشتری خود کوشا باشید. شما نمی خواهید مشتری و هر گونه مراجعه بالقوه ای را که ممکن است ارائه دهد ، به طور غیر منتظره از دست دهید. مانند هر صنعت خدماتی ، کسب و کار محوطه سازی شما با اعتبار شما ساخته می شود. مشتریان می توانند در محوطه سازی، از شما بخواهند که تنها در روزهای تعطیل خود صرفاً روی آنها تمرکز کنید و وقت بگذارید. وقتی نمی توانید آنها را در خود جای دهید ، مؤدب باشید اما محکم باشید و گزینه های دیگری برای رفع نیازهای آنها پیشنهاد دهید.اگر به عنوان مثال ، آنها می خواهند در روز تعطیل شما صحبت کنند ، به آنها بگویید که شما آن روز در دفتر کار نخواهید بود ، اما می توانید روز دوشنبه در ساعت ناهار خود با آنها ملاقات کنید.

حفظ یک سبک زندگی سالم به کمک محوطه سازی

 محوطه سازی می تواند برای بدن سخت باشد ، به خصوص اگر تجهیزات سنگین را بلند کرده و سنگ ها و درختان بی نظم را در تمام روز حرکت می دهید.با تمایل به هرگونه درد ، از سلامتی خود مراقبت کنید. یک آسیب آزار دهنده می تواند به مراتب بدتر شود.

در حالی که فکر می کنید در کوتاه مدت می توانید از طریق درد در امان بمانید ، ممکن است در صورت بروز درد مزمن که ناتوان کننده باشد ، در پایان همه چیز را از دست بدهید.پروتکل های رسمی در محل کار وجود دارد که ممکن است هنگام کار با ماشین آلات سنگین یا مواد شیمیایی خطرناک دنبال شوند. اطمینان حاصل کنید که مراحل صحیح را کاملاً درک کرده و دقیقاً همانطور که گفته شد ، از آنها پیروی کنید. همواره امنیت شما و کارمندان خود را به ویژه هنگام برخورد با چیزی برای اولین بار در اولویت قرار دهید.شما نه تنها می خواهید از صدمه زدن به خود جلوگیری کنید بلکه می خواهید از آسیب دیدن به اموال مشتری خود نیز جلوگیری کنید.

موارد زیر عوامل اساسی برای دستیابی به این هدف است که باید به خاطر داشته باشید:

با جلوگیری از رواناب و تبخیر ، آب را مصرف کنید. همچنین با برداشت آب باران و گرفتن گزینه های مناسب برای آبیاری

با استفاده از کودهای آلی از خاک خود مراقبت کنید.

هنوز هم ممکن است تعجب کنید ، “چرا حالا؟ چرا وقتی می توانستید بدون آن کار کنید ، از محوطه سازی پایدار استفاده کنید؟ “اگر می توانستید بهتر از گذشته عمل کنید؟ حقیقت این است که رویکرد محوطه سازی پایدار از مدتها پیش به تأخیر افتاده بود. با این حال ، بسیاری از روسای شرکتها در گذشته برای دستیابی به مزیت رقابتی و بدون توجه و آگاهی از عواقب عدم داشتن یک محیط کار پایدار ، متمرکز بودند. آنها هیچ درک درستی از این امر نداشتند که چگونه این امر می تواند بر شرایط کاری ، مشتریان و در نهایت تجارت آنها تأثیر بگذارد.

با خواندن این مقاله ، باید واضح باشد که شما با یک منظره پایدار در محیط شرکت خود امتیاز بیشتری کسب می کنید و اینها فقط برای یک دوره زمانی کوتاه نیست.

دنیای شرکت ها در حال تغییر و تحول به سمت آگاهی از محیط زیست هستند؛ این تغییر با بسیاری از تغییرات مثبت همراه است که فقط شامل یک محیط پایدار تر نیست بلکه یک تجارت سالم تر و با تولید تر نیز خواهد بود. و شما این قدرت را دارید که بتوانید این مانتوی پایداری زیست محیطی را انتخاب کنید. با برنامه ریزی در منظره امروز ، فردا از مزایا استفاده کنید. با برنامه نویسان تماس بگیرید و به ما کمک کنید تا یک شروع کار داشته باشید.

مراقبت از محوطه سازی خود در زمستان:

هنگامی که زمستان می چرخد ​​، بسیاری از مالکان خانه از این فرصت استفاده می کنند تا از روال معمول ، برای مراقبت از محوطه سازی استفاده کنند. در حالی که رژیم مراقبت از چمن زمستانی شما به اندازه تابستان و بهار و تابستان درگیر نیست.هنوز چند کار وجود دارد که می توانید در ماه های زمستان انجام دهید، که می تواند اطمینان حاصل کند وقتی بهار به دور خود می چرخد، محوطه سازی شما سرسبز و سرحال خواهد بود.

استفاده ازکود درمحوطه سازی برای فصل زمستان:

اواخر پاییز و اوایل زمستان برخی از بهترین زمانها برای بارور کردن چمنزارهای محوطه سازی شما هستند. از آنجایی که اکثر چمن های کشور از این نوع چمن ها مانند برمودا تشکیل شده اند ، مطمئناً می توان گفت چمن شما از مخلوط فصلی سرد ساخته شده است. قبل از اولین یخ زدن، هر بار باید کودهای کامل خود را به چمن خود بدهید تا در جایگزینی کلیه مواد مغذی که خاک شما در طی ماههای گرم تابستان می تواند از بین ببرد کمک کند. وقتی هوا سردتر شود ، این کود در خاک باقی می ماند و برای تغذیه ریشه های چمن در تمام زمستان تلاش می کند. وقتی سرانجام بهار برگردد ، چمن کاری پر از چمن سبز و سالم  در محوطه سازی خود خواهید داشت که در تمام طول زمستان از آن تغذیه می کند.

سعی کنید چمن هارا در محوطه سازی تان کوتاه نگه دارید:

موش های مزرعه ای و سایر حیوانات در حال دفن می توانند وسوسه شوند تا از چمن های بلند به عنوان مکانی گرم برای خواب استفاده کنند. به ویژه موشها می توانند با خاكستن و ساختن لانه ها قسمتهای زیادی از چمن شما را از بین ببرند كه به نوبه خود باعث ایجاد نقاط مرده در محوطه سازی  شما می شود؛ كه در آن، تمام وقت خود را می گذرانند و بخش های بزرگی از چمن را برای ساختن لانه خود بیرون می آورند. کوتاه نگه داشتن چمن در طول زمستان، همچنین به محافظت از هر گونه رشد جدید که ممکن است کمی شکننده تر باشد تا پایان فصل رشد کمک خواهد کرد.

محوطه سازی خود را پاکییزه نگه دارید:

می توان در طی زمستان مواردی خاص را روی محوطه سازی خود قرار داد زیرا، در واقع هیچ کس وقت زیادی را در خارج نمی گذراند.  با قرار دادن چند سطل زباله بین تخته های ولگرد ، اسباب بازی ها و مبلمان چمن تابستانی ، می توانید باقیمانده های زیادی را که فقط روی چمن محوطه سازی شما قرار دارد ، جمع کنید. توصیه می شود هر هفته و در طول زمستان هر چند هفته یک بار آنرا انجام دهید تا مطمئن شوید هیچ چیز فقط در اطراف نیست و محوطه سازی شما کاملا پاکسازی شده است.

از تراکم حقوقی اجتناب کنید:

وقتی چمن محوطه سازی شما کوتاه و قهوه ای است ، به راحتی می توان فراموش کرد که نباید روی آن قدم بزنند. در ماه های زمستان ، عاقلانه است که از ترافیک زیاد پا روی چمن خود جلوگیری کنید. چمن معمولاً نسبتاً مقاوم است ، اما بهبودی از مسیری که در طول زمستان در آن پوشیده شده است ، دشوار است.

برخی از نکات کلی برای کمک به این امر عبارتند از:

تمیز کردن پیاده رو و راهروهای شما تا مردم وسوسه نشوند وازد محوطه سازی شما شوند و هرگز اجازه ندهید کسی وسیله نقلیه خود را روی چمن و در محوطه سازی شما پارک کند. تبدیل محوطه سازی شما به یک پارکینگ سریعترین راه برای اطمینان از مرگ چمن شما و ایجاد انواع علفهای هرز است.

یادگیری چگونگی طراحی محوطه سازی:

گام اول برای مبتدیان است. مطمئنا، شما در نهایت می خواهید همه جزئیات را در مسیر درست طراحی محوطه سازی  خود پیدا کنید، اما در روحیه هایپوکرات، برای شروع باید حداقل به هیچ وجه آسیب نرسد.

در حالی که این درس برای صاحب خانه هایی است که به هیچ وجه به کارشناسان طراحی محوطه سازی در نظر نگرفته اند، این مقاله فرض می کند که شما حداقل به باغبانی کمی علاقه مند هستید. اگر حتی در آن سطح هم نیستید، جای بهتر برای شروع، منابع من در مورد چگونگی راه اندازی یک محوطه از ابتدا است که به شما کمک می کند از اشتباهات اساسی مانند قرار دادن گیاهان دوست داشتنی خورشید در مناطق سایه دار و تلاش برای رشد جلوگیری کنید گیاهان در خاک که برای حمایت از آنها بسیار ضعیف است.

خطا: ازنصب گیاهان در کنار بنیاد خانه شما که سریع فضا را از بین می برند، خودداری کنید!

بسیاری از بنیادهای بنیادی در ابتدا به نظر عالی می رسند اما بعدا ناامید می شوند. یک دلیل رایج برای این تفکیک، عدم تحقیق در مورد ابعاد بالایی گیاهان است. شما ممکن است عاشق این درخت یا درخت در مرکز محوطه سازی خود شوید، اما هنگامی که متوجه شوید گیاه به مزاحمت تبدیل شده است و عشق شما یک بار به نفرت تبدیل خواهد شد. در چنین شرایطی، درخت کوتوله می تواند انتخاب خوبی باشد. اما وقتی محاسبات خود را انجام می دهید، فقط به ارتفاع نهایی گیاه فکر نکنید. عرض موضوع هم هست به همین دلیل درختچه های ستون مانند بطور بالقوه به عنوان بنیاد گیاهان مفید هستند.

خطا : تصمیم گیری های ناخواسته در مورد انتخاب و استفاده از مالچ:

انتخاب مالچ و استفاده از مالچ در محوطه سازی شما می تواند به آسانی برطرف شود و این تأثیرات از ایجاد آسیب گیاه به کار خود خارج می شود.

یک نوع مالچ که برای استفاده در اطراف بسیاری از گیاهان در محوطه سازی  کاملا مناسب است و می تواند انتخاب خوبی در اطراف برخی از گیاهان باشد، و یک مولک از سنگ های کوچک می تواند در این زمینه حتی بدتر باشد. بعضی از گزینه های مالچای ضعیف می تواند به طور کامل برای گیاهان محوطه سازی شما، مضر باشد. آیا تا کنون از “آتشفشان های مالچ” یرای محوطه سازی  خود خواسته اید؟

سپس مسئله زمان بندی وجود دارد. زمان بندی به همان اندازه مفید است که مالچ می تواند در کمک چند ساله شما از طریق زمستان به محوطه سازی شما کمک کند.

خطا : عدم قرار دادن گیاهان به منظور دستیابی به نمایش مطلوب در محوطه سازی:

به یاد داشته باشید که در عوض توده ها بجای هجای زاویه قرار دهید. به عنوان مثال، بگذارید بگوییم شما چند ساله از سالویوی قرمز از مهد کودک خریداری کرده اید. شما با دسته بندی آنها به یک اثر بزرگتر دست می یابید تا با کاشت یک اینجا، یکی در آنجا باشد.

هنگام قرار دادن گیاه در محوطه سازی، همیشه عامل آفتاب در افزایش دیدگاه است. بعضی از گیاهان ممکن است هنگامی که نور پشتی می شوند، به نظر برسند، اما بعضی دیگر ممکن است تنها زمانی که خورشید در بیننده است، ظاهر شود.

چه روزی برای مشاهده گیاه بیشترین دسترسی را دارید؟ اگر تمایل دارید که در اطراف خانه تنها در صبح روز بعد از تعطیلات آخر هفته باشید، گیاه را نصب نکنید، زیرا چیز دیگری باعث می شود آفتاب صبح از رسیدن به آن جلوگیری شود.

یکی دیگر از نمونه های خوب این است که پیدا کردن چوب سیب زمینی سرخ مایل به قرمز و چوب سیب زمینی زرد، که هر دو در طول یک زمستان فوق العاده ظاهر می شوند.

خطا: بریدن یک بوته از محوطه سازی، قبل از اینکه بهترین زمان برای بریدن آن را بررسی کنید:

برخی از تازه کاران در نگهداری محوطه سازی خود در دقت نمیکنند و با قیچی هرس بوته های خود را از بین میبرند. سپس  با تعجب سوال می کنند: “چرا گلدان من در این سال شکوفایی نکرد؟” در هنگام برداشتن آن، پاسخ ممکن است دروغ باشد. مطمئن باشید که وقت خود را برای بیدار کردن درختچه ها آموزش دهید.

سنگفرش های منظره

اگر به دنبال یک روش مطمئن برای افزودن هر دو جذابیت و شخصیت به محوطه سازی منزل خود هستید ، خلاقیت گرفتن با برخی از سنگفرش های سنگی جدید ممکن است فقط لمسی باشد که به دنبال آن هستید. چشم انداز اطراف خانه شما، یکی از بهترین مکانهایی است که می خواهید؛ وقتی به دنبال یک پروژه بهسازی خانه هستید ، زیبایی کلی منزل شما را بهبود بخشد و در عین حال باعث بهبود جذابیت محدود و ارزش ملک شما نیز شود. این که آیا شما به دنبال چیزهای خوش سلیقه ای برای تأکید بر محوطه سازی خود هستید ، یک سطح جالب توجه پاسیو یا فقط چیزی برای ایجاد یک گذرگاه مرفه در تمام محوطه سازی خود است. سنگفرش های سنگی می توانند این کار را در محوطه سازی شما انجام دهند البته برخی از آنها ممکن است توجه شما را به خود جلب نکنند.

علاوه بر بسیاری از کاربردهای جذاب، شما می توانید سنگ فرش های سنگی برای اطراف محوطه سازی خود پیدا کنید ، با انتخاب اجرای آنها در طراحی محوطه سازی خود ، تعدادی از مزایای شما برای دستیابی به آنها وجود دارد.

در ادامه چهار مزیت مهم با استفاده از سنگفرش های سنگی در محوطه سازی منزل شما ذکر شده است . اجازه دهید پیمانکاران تعمیر و نگهداری چمن شهرستان شما، در محوطه سازی ریموند نکاتی را به شما ارائه دهند:

ارزش مالکیت خود را با استفاده از محوطه سازی، افزایش دهید:

یکی از اولین مواردی که یک ارزیابی کننده املاک هنگام بیرون آمدن از خانه شما می خواهد ارزیابی کند، وضعیت کلی محوطه سازی شماست. داشتن طراحی مناسب محوطه سازی می تواند علاوه بر فراهم کردن فضای زندگی راحت در فضای باز ، به زیبایی و جذابیت کلی خانه شما کمک کند. سنگفرش های سنگی هنگامی که به دنبال یک ماده باکیفیت هستید و می توانید فضای داخلی پاسیو را برای لذت بردن شما و خانواده تان انتخاب کنید بسیار عالی است ، چه درست در خارج از درب پشتی شما باشد یا مانند یک واحد کوچک خصوصی از خانه خود جدا شود . تعداد زیادی از طرح ها و مواد مختلف وجود دارد که می تواند به شما در رسیدن به ظاهر و احساس مناظر خود کمک کند که به بهترین وجه منعکس کننده شخصیت و سلیقه شما باشد. این سنگفرش ها علاوه بر اینکه فضای پاسیوی منحصر به فرد خود را به شما می دهند ، می توانند در ایجاد چارچوبی برای مناطق محوطه سازی خود ، به برجسته سازی و جلب توجه آنها کمک کنند.

افزایش ایمنی با کمک محوطه سازی:

هنگامی که سنگ فرش های سنگی دارید که به طور صحیح در محوطه سازی منزل شما نصب شده باشد ، می توانند راهروهایی ایجاد کنند که به شما امکان می دهد فضای ایمن خود را با خیال راحت طی کنید. سنگفرشهای سنگی یک سطح راهروی قابل نفوذ را تشکیل می دهند ، به این معنی که میزان آب ایستاده در اطراف حیاط شما را به شدت کاهش می دهد زیرا آب اجازه می دهد تا از طریق پایه کفگیرها و به زیر زمین زیر آنها جریان یابد. این کاهش آب ایستاده، به این معنی است که سطح گردشگاههای شما به همان اندازه نرم و صاف نخواهد بود زیرا،  آب مسیر بهتری برای تخلیه اموال شما خواهد داشت.

تقاضای خود را برای داشتن سنگ فرش  در محوطه سازی خود تقویت کنید:

جذابیت مهار خانه شما بسیار مهم است ، خواه به دنبال فروش خانه خود باشید یا نه ، و داشتن سنگفرش های سنگی به محوطه سازی شما می تواند راه زیادی را برای بهبود آن طی کند. سنگفرش های سنگی به شما اجازه می دهند تا مناطق خاصی از محوطه سازی منازل خود را که می خواهید مردم از آن دیدن کنند ، برجسته و جلب کنید.

DRAINAGE را در محوطه سازی تان ، بهبود بخشید: 

اگر در حیاط خود مناطق مسطح دارید ، اینها می تواند در هنگام باران شدید تا حدودی خطرات را ایجاد کند. فضاهای مسطح بزرگتر مانند درایوها می تواند باعث بروز مشکلات جدی در رواناب شود ، اما با نصب سنگ فرش های سنگی ، این آب ایستاده قادر به عبور و مرور خواهد بود و باعث کاهش میزان رواناب از مسیر و مسیرهای پیاده روی شما می شود. این کاهش میزان رواناب همچنین می تواند به شما در هدایت آب به دور از باغ یا محوطه سازی شما کمک کند و آن را به مناطقی ارسال کند که نتواند خسارت وارد کند.

در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در مورد محوطه سازی با شماره 09124642449 (مهندس کیان) تماس بگیرید.

محوطه سازی