محوطه سازی

محوطه سازی

محوطه سازی

محوطه سازی

محوطه سازی چیست؟

اگر تصور می کنید محوطه سازی چیز خوبی با باغ است، شما حق دارید ولی تا حدودی اشتباه است. محوطه سازی شامل باغ، اما همچنین شامل معامله بزرگ بیش از فقط گیاهان زندگی می کنند. هر چیزی که می تواند در خارج از منزل پیدا شود می تواند در طراحی باغ های حرفه ای موجود باشد.

به عنوان مثال، در محوطه سازی منزل خود داشتن یک استخر درآن ممکن است که توسط مهندسین ما انجام می شود، اما شمابرای بهتر شدن فضا قطعا نیاز به تخصص خود برای ایجاد منطقه اطراف استخر را دارید.. شما می توانید یک باغ با نگهداری کم در کنار استخر نصب کنید یا هر چیز دیگری که نیازهای منطقه را برآورده کند.

شما می توانید یک نرده حصار شیشه ای، یک ردیف از درختچه هارا استفاده کنید. گلدان و یا در غیر این صورت، یک ردیف از مخروط ها برای حفظ حریم خصوصی سازی و یا سایه، پارچه قایقرانی، دیوارهای حائل، یک باغ وحش کوچک وغیره را اجرا کنید. همه اینها تحت عنوان محوطه سازی مطرح می شود.

در محوطه سازی سلایق مختلفی وجود دارد:

شما ممکن است یک عرشه کمتری بخواهید تا بتوانید بدون رفتن به چمن، از خانه به استخر بروید

یک منطقه سرگرمی در فضای باز در این نزدیکی، ایده عالی برای تسهیل در مهمانی های خانوادگی در فضای باز

مراحل و پله ها از منزل به استخر یا هر منطقه دیگر خارج شود

ویژگی های سخت افزاری خارجی مانند روشنایی نقطه، ویژگی آب و صندلی در فضای باز

آبیاری اتوماتیک، مخازن آبریز آب باران، حوضه آبریز خاکستری

مسیرهای پیاده روی

یک باغ وحش و یا هر ساختمان در فضای باز، حتی یک کلبه کوچک برای دفتر

منطقه جذاب و گسترده کاشی در اطراف استخر

ایجاد یک حوض ماهی

ایجاد باغ های جدید

چیدن چمن

درمحوطه سازی در واقع هر چیزی که می خواهید این است که در داخل خانه نیست. می تواند تحت عنوان چشم انداز در نظر گرفته شود. در روزها زمانی که هر دو زوج به احتمال زیاد کار می کنند، زمان زیادی برای مراقبت از خارج از خانه به هیچ وجه وجود ندارد، بنابراین عالی است که بتوانید یک مهندس را استخدام کنید تا این کار را برای شما انجام دهد. آنها در انجام این کار آموزش دیده و در مورد آخرین روند در طراحی باغ و گیاهان مناسب یک منطقه خاص تجربه می کنند و می دانند.

آنها همچنین با تمام گیاهان جدید که به بازار می آیند، آشنایی دارند. بنابراین می توانید مطمئن باشید گیاهانی را می گیرید که ممکن است جدید باشند و این بدان معنی است که بسیاری از افراد دیگر هنوز آنها را ندارند. طراحی محوطه سازی باغ شما می تواند به همان اندازه افسانه یا به همان اندازه ساده باشد که بدون نیاز به انجام کاری بسیار بیشتر از آنچه که می خواهید ببینید. این یک راه عالی برای داشتن یک منطقه بی نظیر در فضای باز است که می توانید از آن لذت ببرید.

محوطه سازی


کلمات کلیدی :
محوطه سازی/محوطه سازی باغ/محوطه سازی ویلا/محوطه سازی حیاط/طراحی محوطه سازی/هزینه محوطه سازی/محوطه سازی باغ/ محوطه سازی با دیوار سبز/اجرای محوطه سازی/محوطه سازی بام


ارسال نظر برای این موضوع

پیام شما پس از تایید مدیر سایت به نمایش گذاشته خواهد شد.
لطفا صبر کنید