بازسازی

بازسازی

بازسازی

بازسازی

معرفی

اصطلاح "بازسازی" به فرایند بازگشت چیزی به حالت خوب تعمیر اشاره دارد. در صنعت ساخت و ساز، بازسازی به فرایند بهبود یا نوسازی یک ساختمان قدیمی، آسیب دیده یا معیوب اشاره دارد. این به عنوان مخالفت با "تکمیل" است که چیزی را با یک جزء یا ویژگی که در اصل نصب نشده است و یا "تعمیر" که فرایند بهبود با تمیز کردن، تزئین و یا دوباره تجهیز شدن است فراهم می کند..تصویب مقررات ساختمان، "تعمیرات عمده" به معنی " بازسازی یک ساختمان است که بیش از 25 درصد ازسطح پوشش پاکت ساختمان مورد بازسازی قرار می گیرد.

مردم معمولا برای خرید املاک و مستغلات، اغلب خانه ها و بازسازی آنها را به عنوان وسیله ای برای افزایش ارزش خود، انجام می دهند. به طور معمول، کار بازسازی به عنوان "لوازم آرایشی" یا "ساختاری" طبقه بندی شده است. 

بازسازی سازه ممکن است شامل موارد زیر باشد: 

برنامه های افزودنی

ساخت زیرزمین

طراحی مجدد طرح های طبقه

سیم کشی دوباره، لوله کشی دوباره و غیره

نوسازی زیبایی ممکن است شامل موارد زیر باشد:

نقاشی و دیگر اشکال دکوراسیون و تعمیرات جزئی

کفپوش

به روز رسانی وسایل و اتصالات

محوطه سازی نور

روند نوسازی

آماده سازی دقیق برای بازسازی قبل از شروع، شرایط بسیار مهم برای برآورد هزینه و برنامه احتمالی و در نهایت ارائه پروژه موفق و بدون مشکل.

پیدا کردن یک پروژه

موتورهای جستجوی آنلاین ساده ترین روش برای پیدا کردن خواص مناسب هستند، اگرچه باید در نظر داشت که عوامل ممکن است از پتانسیل واقعی برخی خصوصیات آگاهی نداشته باشند.

خواص ممکن است از طریق دهان و یا به سادگی با نگه داشتن چشم خود در هنگام عبور از ساختمان ها یافت شود.

 

اغلب، پروژه های بازسازی در حراج فروخته می شوند. به پیشنهادات مهر و موم شده یا بهترین  فروخته می شوند. درک این فرآیندها، تبدیل شدن به مشتری موفق است.

تامین مالی

اگر بازسازی بیشتر زیبایی باشد، وام دهندگان خیابانی ممکن است بهترین گزینه برای در نظر گرفتن وام باشد. اگرکار ساختاری بیشتر مورد نیاز است، به این ترتیب که ملک قابل سکونت باشد، پس از آن ممکن است نیاز به یک وام دهنده تخصصی داشته باشد. چندین وام دهنده وجود دارد که وام های خاص بازسازی را فقط با سپرده های نقدی کوچک مورد نیاز می دهند. آنها اغلب وام های پرداخت مرحله ای را معنی می کنند که وجوه نقد در نقاط مختلف در طول تحویل پروژه چقدرمی شود.

ارزیابی وضعیت

مهم است که بزای بازسازی یک ارزیابی دقیق از وضعیت ساختمان داشته باشیم.برای یک نماینده مجاز به منظور ارائه یک گزارش ساختمان، می تواند شناسایی تعمیرات ضروری یا تحقیق بیشتر مورد نیاز باشد. این همچنین به شناسایی نوع ساخت و ساز استفاده شده در ساختار کمک می کند که می تواند از نظر طراحي مناسب و تکنیک های ساخت و ساز مناسب باشد.

ایمنی ساختمان

بازسازی ساختمان بیش از چند ماه طول می کشد. این به علت پنجره های شکسته، کاشی های تیز و غیره می تواند به سرعت درحال افزایش باشد. اموال خالی ممکن است در معرض خرابکاری، تجاوز و سرقت باشد.

بنابراین مهم است که قبل از شروع کار بازسازی یک اموال ایمن ساخته شده باشد. کرکره های فلزی را می توان اجاره کرد، یا ورق های تخته سه لا مورد استفاده قرار می گیرد تا پنجره ها و درها را به سمت بالا ببرند. ورق های ضد آب برای محافظت از بخش های سقف گم شده یا آسیب دیده استفاده می شود.

برای حفاظت از ساختمان ها و پوشش بیمه مسئولیت عمومی از آسیب، آتش، کار ساخت و ساز و غیره مورد نیاز است.

در حالی که برخی از جنبه های پروژه، مانند گاراژ یا تبدیل حیاط، ممکن است در معافیت هایی که تحت حقوق توسعۀ مجاز ایجاد شده است، در نظر گرفته شود، لازم است که جنبه های بازسازی پیشنهاد شده نیاز به اجازه کار را در نظر بگیرند. علاوه بر این، ممکن است تصویب مقررات ساختمانی برای هر چیزی غیر از کارهای کوچک لوازم آرایشی ساختمان مورد نیاز باشد. مجوزهای دیگری نیز ممکن است لازم باشد مانند رضایت ساختمان ذکر شده، رضایت منطقه حفاظت شده، موافقت مالکیت، توافقنامه قانون و غیره.

یک وکیل می تواند به بررسی اعمال عنوان یا اجاره برای سایر محدودیت های توسعه که ممکن است اعمال شود کمک کند.

کار ساخت و ساز و توسعه

کار ساختاری می تواند زمانی آغاز شود که ساختمان موجود پایدار باشد. تمام کارهای ساختمانی باید با مقررات ساختمان مطابقت داشته باشد. مهم است که اطمینان حاصل شود ساختمان موجود از آسیب در کارها با استفاده از ورقه های پلاستیکی، تخته ها و غیره محافظت می شود.هنگامی که کارهای ساختمانی در حال تکمیل شدن هستند، کار بر روی دیوارهای گل میخک داخلی، کفپوش کردن، تزیین سقف سقف، راه پله های جدید، سیم کشی و لوله کشی و غیره شروع می شود.

در بازسازی

مواردی که ممکن است بعدا توسط گچ پنهان شوند، باید در این مرحله نصب شوند، از قبیل:

 

مجرای تهویه

سیم کشی برای برق، روشنایی، کنترل گرمای مرکزی، هشدار دهنده، آنتن، بلندگو، تلفن و داده ها و غیره

لوله کشی برای تامین آب، گرمایش، زهکشی و غیره

پس از این، دوباره گچ کاری می تواند انجام شود، همراه با کف پوش جدید و یا سطوح دیگر که مورد نیاز است.

تزیینات

رنگ آمیزی، رنگ کردن و غیره شروع می شود که به نوعی کار تعمیر دوم و آماده سازی کامل است. در پروژه بازسازی خود برای رسیدن به یک پایان خوب مهم است که سطوح کاملا صاف و تمیز انجام شده باشد. کاشی کاری حمام و آشپزخانه نیز باید در این مرحله انجام شود و همچنین پوشش های نرم مانند کف وینیل و فرش.

برای انجام هرگونه بازسازی جهت مشاوره یا طراحی و اجرا با ما تماس بگیرید.


بازسازی


کلمات کلیدی :
بازساری/نوسازی/بازسازی خانه/نوسازی خانه/بازسازی منزل/نوسازی منزل/بازسازی دفتر/نوسازی دفتر/بازسازی کافه/نوسازی کافه/بازسازی رستوران/نوسازی رستوران/هزینه بازسازی/هزینه نوسازی/هزینه بازسازی خانه/هزینه نوسازی خانه/هزینه بازسازی کافه/هزینه نوسازی کافه/بازسازی چیست؟/نوسازی چیست؟/دکوراسیون منزل/تغییر دکوراسیون منزل/هزینه دکوراسیون منزل


ارسال نظر برای این موضوع

پیام شما پس از تایید مدیر سایت به نمایش گذاشته خواهد شد.
لطفا صبر کنید