دیوار سبز

دیوار سبز

دیوار سبز

دیوار سبز

دفتر سلامتی و آرامش، به کمک دیوار سبز

سلامت کار در حال افزایش است و بیشتر در معضل و شلوغی از زندگی کاری امروز است. این به خصوص برای حرفه ای جوان سلامتی درست است. علاوه بر ارائه غذاهای سالم و میز قابل تنظیم، ما می توانیم برای حمایت از قلب و روح کسب و کارهای ما، و برای یافتن راه های جدید برای رسیدن به این هدف از دیوار سبز طبیعی و یا دیوار سبز مصنوعی استفاده کنیم.

نایک ارتباطات آژانس و ارتباطات کامل خدمات، متخصص در مارک های معتبر و لوکس است. از روابط رسانه ای و تأثیرگذار تا راهکارهای رسانه های اجتماعی و ارتباطات، نایک ارتباطات با برخی از بهترین مارک های دنیا سروکار دارد که بسیاری از آنها در رده سلامتی قرار دارند.

باز بودن و سلامتی ایجاد یک محیط کاری در آینده به منم دیوار سبز

همانطور که آژانس به فضای جدید دفترشان منتقل شد، تصمیم گرفتند سبک کار متفاوت را جستجو کنند. این بار آنها فروشگاه را در یک فضای باز راه اندازی می کنند که به جای جداسازی امکان همکاری بیشتری را فراهم می کند. پس از گذراندن بیش از ده سال در اتاق های اداری، وقت آن رسیده است تا به یک محیط کار کامل باز گردد که مردم بتوانند با یکدیگر بهتر ارتباط برقرار کنند.

علاوه بر همکاری، سلامتی یکی دیگر از اساسی ترین فضای دفتر جدید بود. در حقیقت، یک برنامه سلامتی برای حمایت از سلامت و سلامت کارکنانی که ساعت های طولانی را در برنامه های مبهم کار می کنند، برنامه ریزی کرده است.

سلامت نقش مهمی در کیفیت زندگی ایفا کرد که ما می خواهیم برای کارکنان ما در اینجا بسازیم.راه حل برای پیدا کردن راه های جدید حمایت از سلامت محل کار در نوا یافت شد.ما دیوار سبز را بعنوان عنصری انتخاب کردیم که به برنامه سلامتی ما کمک می کرد و به کارکنان و کارکنان ما بیان می کرد که سلامتی برای ما مهم است.

احساس تسکین دهنده طبیعت در قلب به کمک دیوار سبز

در حال حاضر دو ستون از دیوار سبز وجود دارد که به عقب برگردانده می شود و عنصر زندگی را فراهم می کند که نه تنها باعث افزایش سلامتی در طبیعت می شود بلکه کیفیت هوا را بهبود می بخشد که هر دو عامل مهم انتخاب دیوار سبز هستند.

دیوار سبز همچنین به این معنی است که مردم اغلب در طول روزهایشان در محل کار طبیعت را نمی دیدند. این دیوار سبز نیز تغییرات را در داخل ساختمان الهام بخشید. من فکر می کنم یکی از جاذبه های دیگردیوار سبز برای ما، اعتقاد بزرگ ما به خواص درمانی گیاهان و جاذبه طبیعت است و آنچه زندگی در طبیعت در واقع از کاهش استرس و کیفیت زندگی به ارمغان می آورد.

هر چیزی که ما می توانستیم انجام دهیم باعث می شود احساس کنیم که ما بیشتر در یک محیط طبیعی بودیم چیزی که بسیار جذاب بود.

گامی به دفتر آرامش

 هردقیقه ای که از طریق درب ورودی راه می روید، یک دیوار سبز را می بینید. نه تنها در کارکنان بلکه در مورد مشتریان و دیگران نیز بازدید می کند. در طرف دیگر دیوار سبز هوشمند، یک نوع دیگر وجود دارد که در هر طرف دفتر قرار دارد.این چیزی است که به افرادی که در اینجا کار می کنند بسیار پرورش یافته و نور را به ارمغان می آورد.

افکار تازه در اطراف هوا تازه به کمک دیوار سبز

دیوار سبز هوشمند ، احساس خاصی از آرامش را به ارمغان می آورد. تیم ها اغلب در محل سالن نشیمن کنار دیوار سبز در هر زمانی که نیاز به طوفان مغزی دارند یا زمانی که نیاز به دور از ایستگاه خود برای یک لحظه آرام باشند، نشستند.

 

دیوار سبز، زندگی جدید را به دفتر و مردمش نفوذ می کند

بر طبق آنچه گفته شد، برخی از عوامل اصلی انعقاد قرارداد، تنوع گیاهان و سهولت که می توان گیاهان را دردیوار سبزتغییر داد، و همچنین طراحی واحد، طراحی مدرن، اسکاندیناوی به عنوان یک دستکش اداری مناسب است.

همان طرح مینیمالیستی مدرن را می توان در طرح رنگی دفتر جدید مشاهده کرد. در طول فرآیند طراحی، این طرح یک پس زمینه بسیار خنثی بود. اگر نگاه کنید همه چیز سفید، کرم، خاکستری و کمی سیاه است. در دفتر هیچ رنگی وجود ندارد. پاپ رنگ طبیعی چیزی است که یک دیوار رنگ واقعا نمی تواند انجام دهد.

این دفتر دارای یک طراحی مدرن با رنگ های خنثی و با طبیعت زنده است.

طبیعت نیز با گیاهان، مانند گیاهان مار، در محیط داخلی قرار گرفته است. "ما همه انواع زندگی های مختلف را در اینجا داریم، اما آنها تمرکز بیشتری نسبت به تمرکز مرکزی زندگی گیاهان ما هستند.

در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در مورد دیوار سبز با شماره 09124642449 (مهندس کیان) تماس بگیرید.


دیوار سبز


کلمات کلیدی :
دیوار سبز/دیوارسبز/دیوارسبز طبیعی/دیوارسبز مصنوعی/هزینه دیوارسبز طبیعی/قیمت دیوارسبز مصنوعی/دیوارسبز زنده/دیوارسبز در کافه/دیوارسبز زندگی/چوب ترموود/قیمت چوب ترموود/آبنما/آبنما شیشه ای/آبنما پرده ای/دیوار سبز طبیعی/دیوارسبزطبیعی/دیوارسبز طبیعی/دیوار سبزطبیعی/دیوار سبز مصنوعی/دیوارسبزمصنوعی/دیوار سبزمصنوعی/دیوارسبز مصنوعی/بام سبز/بامسبز/آبنما دیواری/آبنما شیشه ای


ارسال نظر برای این موضوع

پیام شما پس از تایید مدیر سایت به نمایش گذاشته خواهد شد.
لطفا صبر کنید