نوسازی

نوسازی

نوسازی

نوسازی

مزایای نوسازی:

مزایای نوسازی کسب و کار شما تجارت خوبی بوده است. شاید شما امیدوار هستید که آن را به سطح بعدی برسانید. فقط خوب دیگر شما را تحت تأثیر قرار نمی دهد. شما به دنبال کسب و کار بهتر و یا دفتر هستید. شما می خواهید برای جذب بار بیشتر مشتریان بیشتر بایستید. خوب ، شما فقط راه حل مورد نظر خود را پیدا کرده اید؛ نوسازی!  بله ، شما احتمالاً فکر می کنید که نوسازی بیشتر از درآمد هزینه دارد. نوسازی یک سرمایه گذاری است که با وجود هزینه های انجام شده ، پرداخت می کند. نوسازی مرمت و بازسازی یک سازه است. این به معنای ترمیم ، افزودن جذابیت یا کاربردی کردن فضای شما است.

نوسازی ممکن است اشکال مختلفی به خود بگیرد. تعمیر مجدد اتاق ها و دیوارها ، عایق صوتی ، به روزرسانی گرمایش ، تهویه مطبوع و تهویه ، تعویض سینک ، روکش های سیمانی ، بازسازی کف به چوب سخت ، به عنوان مثال ، جایگزینی تجهیزات فرسوده ، لیست بی پایان است. بازسازی پنجره ها با هدف وارد کردن فضای بیرون به داخل و بالای آن که نور طبیعی نیز درخشان خواهد بود. بعضی اوقات فقط یک گیاه گلدان ساده می تواند این کار را انجام دهد. به عنوان مثال ، رنگ های روشن ، برخلاف رنگ بالینی یا خاکستری کسل کننده موجود ، جایی را زنده می کنند. نورپردازی نیز بسته به اثر مطلوب ، تأثیر عمیقی دارد.

هنگام نوسازی ، مکانهایی را در نظر بگیرید که شما و کارمندانتان وقت زیادی را صرف می کنید. به عنوان مثال اتاق استراحت با کمی سرگرمی انجام می شود. هیئت دارت ایده خوبی است. در اتاق کار واقعی ، یک صندلی خوب می تواند همه تفاوت را ایجاد کند ، به خصوص اگر بیشتر روز خود را در آن بگذرانید. از نظر ارگونومیک فکر کنید. در مورد برنامه کف خود و اینکه آیا این کار باعث محدود شدن یا بهبود تعاملات اداری می شود ، فکر کنید. یک برنامه خوب برای اعضای جدید امکان پیوستن به تیم را فراهم می آورد. به یاد داشته باشید که برای کمک به از بین بردن فضای کار خود ، برنامه های خوبی برای ذخیره سازی در اختیار دارید.

اگر هنوز شک دارید ، بگذارید مزایای اصلی نوسازی را در اختیار شما قرار دهیم.

 در اینجا چند مزیت برای نوسازی کسب و کار شما وجود دارد:

راندمان انرژی را به کمک نوسازی بسازید:

بیشتر صاحبان مشاغل در تلاشند تا هزینه های انرژی خود را کاهش دهند. قیمت انرژی تمایل دارد تقریباً 50-60 درصد از هزینه های یک شرکت را در یک ماه پوشش دهد. بازار سبز روز به روز در حال گسترش است و طیف وسیعی از کالاها را ارائه می دهد که از نظر مصرف انرژی بیشتر هستند. برخی از نسخه های "سبز" به دفتر یا کار شما ایده خوبی است. پیشرفت های ساده مانند ترموستات قابل برنامه ریزی ، پنجره های دو جداره ، و شیر آب های اتوماتیک حمام باعث می شود هزینه انرژی سالانه شما به .میزان 30-40٪ کاهش یابد

همراه نو سازی مشتری های بیشتری را جذب کنید:

جدا از خدمات عالی مشتری ، راه دیگر برای جلب مشتری بیشتر ، داشتن فضای اداری مدرن و دعوت کننده است. فضای نوسازی موجب شده توجه مردم محلی شود.  از طرف دیگر ، شما باید تحت تأثیر مشتری های موجود خود قرار بگیرید که شما را به سایر مشتری های جدید توصیه می کنند. همچنین این یک فرصت تبلیغاتی اضافی را فراهم می کند زیرا داشتن فضای جدید برای صحبت کردن ، زمینه ای برای یک بستر تبلیغاتی جدید فراهم می کند.

بهبود عملکرد کارمندان به کمک نوسازی:

کارمندان شما به همان اندازه تجارت شما، اهمیت دارند. آنها می توانند از طریق عملکرد خود تجارت را بالا ببرند. بنابراین ، عملکرد بهتر درآمد بهتری برای تجارت شما ایجاد می کند. وقتی کار ساده تر و لذت بخش تر می شود ، نوسازی موفقیت آمیز است. رنگ و طرح باعث ایجاد ایده های جدید می شود و باعث افزایش اشتیاق می شود. مناطق کاری به منظور افزایش کارایی فضا طراحی شده اند در حالی که شکاف وعده های غذایی باید به کارمندان اجازه دهد تا برای یک بعد از ظهر پربازده تر آنها را جوان سازی کنند. یک اتاق استراحت با چند بازی جالب ممکن است چیزی باشد که کارمندان شما برای استراحت لازم دارند.

استفاده بهتر از فضا را ایجاد کنید:

نوسازی اداری همچنین می تواند به سمت بهینه سازی طرح های فضای کاری متمرکز شود. این هدف برای کاهش گردش مالی کارمندان و افزایش نرخ استخدام است. محیط های دفتر هنگام پذیرش مشاغل جدید بر نرخ اجاره تأثیر می گذارند. یک مجموعه مدرن براق کارکنان آینده نگر را هنگام مصاحبه و برنامه های شغلی جذب می کند. نوسازی همچنین به باز شدن فضاهای فرو رفته در چیدمانهای پر تحرک هوا که باعث ایجاد فضای بیشتر می شود ، کمک می کند. چیدمان های اداری همچنین باید به حداکثر رساندن تعامل کارمندان برای تولید بهتر کمک کند.

نو سازی کسب و کار شما را برای تأمین اعتبار مالی دولت واجد شرایط می کند:

نوسازی که منجر به افزایش درآمدهای شما تا حد معینی شود ، شغل شما را برای وامهای تجاری واجد شرایط می داند که به گسترش یا حتی افتتاح شعب جدید کمک خواهد کرد. با توجه به توضیحات فوق در مورد اهمیت نوسازی ، به سادگی نمی توانید انکار کنید که تمام مشاغل یا اداره خود را از دست داده اید. هرگز دیر نیست ، آن چلپ چلوپ رنگی ، آن ابزار کار ارگونومیک ، آن کفپوش های جدید را بدست آورید و تجارت خود را به ارتفاعات جدید برسانید. فقط تصمیمات مربوط به سرمایه گذاری هوشمند را فراموش نکنید که نتایج مثبتی را به دست می آورند.

در صورت نیازبه کسب اطلاعات بیشتر در مورد نوسازی و بازسازی با شماره 09124642449 (مهندس کیان) تماس بگیرید. 


نوسازی


کلمات کلیدی :
نوسازی/بازسازی/بازسازی خانه/نوسازی خانه/بازسازی منزل/نوسازی منزل/بازسازی دفتر/نوسازی دفتر/بازسازی کافه/نوسازی کافه/بازسازی رستوران/نوسازی رستوران/هزینه بازسازی/هزینه نوسازی/هزینه بازسازی خانه/هزینه نوسازی خانه/هزینه بازسازی کافه/هزینه نوسازی کافه/بازسازی چیست؟/نوسازی چیست؟/دکوراسیون منزل/تغییر دکوراسیون منزل/هزینه دکوراسیون منزل


ارسال نظر برای این موضوع

پیام شما پس از تایید مدیر سایت به نمایش گذاشته خواهد شد.
لطفا صبر کنید