دیوار سبز مصنوعی|شگفت انگیز|فوق العاده لوکس|مدل2020|

دیوار سبز مصنوعی|شگفت انگیز|فوق العاده لوکس|مدل2020|

دیوار سبز مصنوعی|شگفت انگیز|فوق العاده لوکس|مدل2020|

 دیوار سبز مصنوعی

 ما در ارائه طیف وسیعی از دیوار سبز مصنوعی تخصص داریم. تجارب زیادی را تجربه می کنیم و به عنوان متخصص در صنعت کاشت مصنوعی شناخته می شویم. ما به دیوار سبز باکیفیتی که ارائه می دهیم افتخار می کنیم. وقتی ما را انتخاب می کنید ، می توانید اعتماد کنید که به مکان مناسبی رسیده اید.تمام محصولات دیوار سبز مصنوعی ما با بالاترین استانداردها و بهترین صنایع دستی تولید می شود. همچنین انعطاف پذیری لازم برای سفارشی کردن دیوار سبز مصنوعی را با مشخصات دقیق خود ارائه می دهید. به عنوان رهبر کاشت مصنوعی ، وقتی دیوار سبز مصنوعی را پیشنهاد می کنیم ، مهم نیست که بودجه یا نیاز شما باشد ، ما راه حل مناسب کاشت را برای نیازهای شما پیدا خواهیم کرد.

مقالات مرتبط : فلاور باکس چوبی / محوطه سازی / بازسازی / دیوارسبزخانگی/ روف گاردن

برای دیدن نمونه های بیشتر و مختلف به صفحه محصولات دیوار سبز مصنوعی مراجعه کنید.

چرا دیوار سبز مصنوعی؟

*تعمیر و نگهداری کم

*هزینه کم برای نگهداری (بدون  آبیاری ، نگهداری و جایگزینی گیاه)

*طول عمر طولانی، گیاهان نخواهد مرد

*همیشه خوب به نظر می رسد

*واقع بین

*کاملاً قابل تنظیم

*قابل اصلاح و استفاده مجدد است

*طیف گسترده ای از رنگ ها و بافت

*ظاهر دیوار / سقف را تقویت می کند

*یک محیط آرامش بخش ایجاد می کند

*تقریباً در هر نقطه قابل نصب است

*اثر فوری

*نصب سریع

دیوار سبز مصنوعی در فضای باز به عنوان غربالگری پشت بام استفاده می شود.

رسانه ها به ما در مورد خطر زیست محیطی عدم بازیافت صحیح پلاستیک هشدار می دهند. بنابراین آیا گیاهان مصنوعی واقعاً می توانند سیاره ما را به خطر بیندازند؟

دیوار سبز مصنوعی در طیف وسیعی از محیط ها به گزینه های محبوب داخلی و خارجی تبدیل شده است. وقتی صحبت از دیوار سبز مصنوعی شده باشد ، دیگر نیازی به نگرانی در مورد نگهداری نیست چرا که این محصولات در طول سال دوام خواهند داشت و دیگر نیازی به نگرانی از خراب شدن نیست.پوشش های دیواری مصنوعی ما به گونه طراحی شده که از نظر گیاه شناسی دقیق باشند ، بنابراین می توانید به این اعتماد داشته باشید که یک دیوار سبز مصنوعی دریافت می کنید که فقط آزمایش زمان را نمی گذراند بلکه واقع بینانه است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد پنل های دیواری سبز که ارائه می دهیم ، امروز با تیم آروین تماس بگیرید.  

ما از دیوارهای سبز مصنوعی و راه حل های صفحه نمایش CLEVER GREEN   را برای هر فضای قابل تصوری ارائه می دهیم.

ما طراحی ، ساخت ، تهیه و نصب دیوارهای سبز مصنوعی واقعاً باورنکردنی و راه حل های هوشمندانه غربالگری سبز برای هر فضای قابل تصور - تجاری و مسکونی - داخلی و خارجی را انجام می دهیم.با استفاده از گل دیواری و شاخ و برگ ، فضای بیرونی را با استفاده از پانل های گیاهی برای ایجاد دیوارهای سبز ، فضای عمودی گیاه را برای پوشاندن دیوارها بیاورید.

با توجه به اینکه جهان از لحاظ زیست محیطی آگاه تر می شود ، گرین وال های داخلی با کاشت به صورت عمودی فضای بیشتری را به دست می آورند و در ساختمان های عمومی و خصوصی رایج می شوند. اگرچه برای بسیاری از پروژه ها ، هزینه نصب سیستم های تغذیه و آبیاری ، و همچنین کاشت مجدد و نگهداری ، هزینه سنگین پروژه را ایجاد می کند.این جایی است که گلهای مصنوعی و گیاهان شاخ و برگ ما با بسیاری از طراحان و مناظر داخلی به راه حل انتخابی تبدیل شده اند.سیستم های دیوار سبز ما که به طور معمول بر روی قاب های فولادی سبک وزن در پانل ها و بخشهایی که به راحتی قابل حمل و حمل هستند سوار می شوند ، ساخته می شوند تا متناسب با ابعاد و اشکال دقیق مورد نیاز پروژه شما باشند."کاشت" به مشخصات شما انجام می شود و ترکیب دقیقی از رنگ ها را به شما می دهد و فرم های طراحی شما را می خواهد شکل دهد.سپس پانل های تمام شده به راحتی آویزان شدن یک قاب عکس بزرگ با استفاده از صفحات نصب شده از قبل سوراخ شده در جای خود قرار می گیرند.

دیوار گیاهان سبز مصنوعی

وقتی صحبت از دیوار سبز مصنوعی است که ما ارائه می دهیم ، طیف وسیعی از روشهای گیاهی ما یک راه حل عالی برای غربالگری مناطق باغ شما یا پوشاندن دیوارها و نرده های کسل کننده است. دیوار سبز مصنوعی ما از مصالح بادوام و همچنین مقاوم در برابر اشعه ماوراء بنفش ساخته شده است ، و اطمینان حاصل می کند که دیوار سبز شما در تمام طول سال ماندگار و عالی به نظر می رسد. دیوار سبز مصنوعی ما برای ایجاد دیوار با ویژگی های گیاه شناسی در ملک یا محل شما بسیار عالی هستند، نصب آنها آسان است که در ادامه توضیح خواهیم داد، بنابراین نیازی به نگرانی در مورد نصب دیوار نیست حال چه چیز بیشتری وجود دارد؟

ما به عنوان متخصص کاشت مصنوعی طیف وسیعی از دیوار سبز مصنوعی و همچنین گزیده ای از گزینه های مقرون به صرفه را ذخیره می کنیم. دیوارهای گیاهان و گیاهان سبز ما شامل چمن گرمسیری ، دیوارهای سبز گل ، سرخس جنگلی ، شمشادی، شمعدانی، پیچک ، اسطوخودوس و گزینه های خزه می باشد. شما موظف به یافتن مطلبی با توجه به نیازهای خود هستید. تمام مدل های دیوار سبز مصنوعی ما بسیار واقع بینانه هستند و در کنار نسخه های گیاه شناسی واقعی طراحی شده اند ، برای اطلاعات بیشتر باما تماس بگیرید یا دیوارهای سبز ما را به صورت آنلاین مرور کنید. 


             <<دیوار سبز مصنوعی انحصاری آروین پروژه تیراژه>>

پانل های دیوار سبز مصنوعی

گلهای مصنوعی و دیوارهای گیاهی آروین ، تمام زیبایی و مزایای عموزاده های زنده خود را بدون کار مداوم یا نگرانی پس از نصب دارند. اندازه های آنلاین را خریداری کنید یا برای خرید پانل های دیواری سفارشی تماس بگیرید.ما به عنوان تهیه کننده گیاهان مصنوعی حرفه ای و باتجربه می فهمیدیم که یکی از نگرانی ها در هنگام خرید گیاهان مصنوعی این است که آیا آنها واقعی به نظر می رسند؟ با گذشت سالها که با تعدادی از تولید کنندگان کار کرده ایم برای پیدا کردن بالاترین کیفیت و مقرون به صرفه بودن دیوار سبز مصنوعی خود به نتیجه رسیدیم. گیاهان ما با كنترل كيفيت ديوارهاي كاشت مصنوعي در برابر همتايان طبيعي آنها ، از استانداردهاي بالایی برخوردار است. وقتی صحبت از فضای سبز و گیاهان واقعی می شود ، آنها نگهداری بالایی دارند و به کارهای زیادی نیاز دارند ، آنها همچنین در تمام طول سال دوام نخواهند داشت ، بنابراین مجبور خواهید بود گیاهان را به صورت فصلی جایگزین کنید. هنگامی که شما یک دیوار زنده مصنوعی گیاه شناسی را انتخاب می کنید ، تقریباً در تمام سال شامل نگهداری و نگهداری طولانی نخواهد بود.این دقیقا مهم ترین مزیت آنهاست.

                                                                                  

                            <<دیوار سبز مصنوعی انحصاری آروین پروژه مهرشهر کرج>>   


دیوار  سبز مصنوعی جایگزین مناسبی برای پرچین طبیعی است و بدون نیاز به نگهداری آن مورد نیاز است ، آنها همچنین برای اضافه کردن حریم خصوصی به خانه شما یا بخش هایی از فضای تجاری شما مناسب هستند. شاید به دنبال پنهان کردن چیزهای ناخوشایند در باغ خود ، مانند سطل چرخ دستی باشید یا می خواهید یک دیوار از ویژگی های خیره کننده و فرصت عکس را در محل خود ایجاد کنید.دیوارهای سبز ما از نظر دید بصری عالی و ویژه هستند. آنها قابل رقابت با نمونه های خارجی هستند.اما بنا به انتخاب شما نمونه ی خارجی هم موجود میکنیم.

مزایای استفاده از دیوارهای گیاهی

دیوار سبز مصنوعی همانندهای دیوارهای سبز، سبز هستند. ما فضای سبز و مصنوعی از گیاهان را فراهم می كنیم كه برای تعریف هر چه بیشتر مناطق داخلی و خارجی ارائه می شود. دیوار سبز مصنوعی می توانند متناسب با مناطق خاص طراحی شوند ، همچنین مطابق با رنگ فضا یا مارک شما باشند.میشه گفت مهم ترین ویژگی آنها نصب بسیار آسان است. دیوارهای سبز به هر فضایی اظهار نظر چشمگیر می کنند ، نگهداری از دیوار زنده تمایل زیادی به نیاز دارد. اگر با گیاهان مشغول نیستید یا بی تجربه هستید ، هنگام مراقبت از گیاه، می توانید یک دیوار سبز مصنوعی را استفاده کنید که از طبیعی آن تقلید کنند.این ویژگی، ویژگی نفس گیر شما را فراهم می کند بدون اینکه از نگرانی در مورد مراقبت های بعدی برخوردار شوید.شما می توانید با یک هزینه اولیه به صورت دایمی از فضای سبز خود لذت ببرید.این محصول را از تیم آروین تهیه کنید. 

مزایای نامشهود از فضای سبز

هیچ استدلالی بر سر این واقعیت وجود ندارد که سبزی سرسبز به معنای تجمل ، جو راحت ، رفاه و شکوفایی است.فرقی نمی کند داخل یا خارج باشد ، مردم گیاهان را خیلی بیشتر از اکسیژن و مواد غذایی استفاده می کنند.اما چگونه می توانیم از مزایای نامشهود گیاهان در مکانهایی که گیاهان نمی خواهند رشد کنند بهره مند شویم؟پاسخ باید در گیاهان مصنوعی با همان دیوار سبز مصنوعی نهفته باشد.آنها به آب احتیاج ندارند ، به دما حساس نیستند ، نسبت به سطح کم نور بی تفاوت هستند و به همان اندازه گیاهان زنده نیز زیبا هستند.با گفتن این جمله ، من در زمان خود گیاهان پلاستیکی بسیار وحشتناکی دیده ام. آنها هیچ کاری برای بهبود روحیه من نکردند و می ترسم فکر کنم که چگونه ساخته شده اند و از کجا هستند.کمی در مورد گیاهان مصنوعی خود دلگیر هستیم.من وانمود نمی کنم که آنها ارزان ترین در بازار هستند ، اما من از اعتبار سبز آنها اطمینان دارم.ما در آروین بر این باور داریم که گیاهانی تولید کنیم که در نزدیک ترین حالت به طبیعی باشد.میانگین طول عمر گیاهان مصنوعی با این کیفیت بسیار طولانی است.هر آنچه در محدوده محصول ماست طراحی شده است تا ماندگاری بیشتری داشته باشد و عملکرد بهتری نسبت به گزینه های سنتی خود داشته باشد.

ساخته شده از ضایعات بازیافتی

هر یک از گیاهان دیوار سبز مصنوعی ما و همه محصولات محوطه سازی ما از ترکیبات بازیافت شده در هر کجا امکان پذیر ساخته می شود.این شامل عرشه کامپوزیت ، چمن مصنوعی ما ، تابلوهای دیواره سبز و گیاهان نمونه مصنوعی ماست.من می دانم که برای تولید محصولات بازیافتی از زباله از انرژی استفاده می کنند و از برخی جهات جایگزین چیز "واقعی" نیست.مطمئناً این بهتر بود که زباله ها را به چیزی مفید تبدیل کنیم تا اینکه آن را به راحتی کنار بگذاریم.با پایان عمر مفید هر یک از گیاهان ، گلدان ها ، میزها یا صندلی های مصنوعی ما می توانند به راحتی خودشان بازیافت شوند.

چرا دیوار سبز مصنوعی به صورت پنل طرفدار بیشتری دارد؟

امروزه در دنیای مدرن دیوار سبز مشتری خاص خود را در زمینه دکوراسیون پیدا کرده است.اما دیوار سبز سیستم زنده و طبیعی دارد و مدل مصنوعی و انتخاب ها متفاوت است.اما در اینجا ما به طور تخصصی راجع به دیوار سبز مصنوعی توضیح خواهیم داد.سوال اینجاست که چند مدل دیوار سبز مصنوعی وجود دارد و انتخاب ما بر چه اساسی باید صورت گیرد؟در پاسخ به این سوال باید بگیم که در کشور های پیشرفته و سایت های بزرگ جهان مانند آمازون نمونه های مختلفی وجود دارد.اما موضوعی که اینجا اهمیت ویژه ای دارد بحث نصب و نگهداری آن است.به صورت کلی دیوار سبز مصنوعی یا به صورت پنلی هست یا شاخه ای.درمدل شاخه ای نصب آن با مشکلات زیادی همراه است.دلیل آن این است که شما باید هر شاخه را ابتدا به هم پیوند بزنید.سپس توسط سیم یا توری آن را به دیوار وصل کنید.البته این کار هم باعث می شود فضای خالی برای دیوار شما به وجود بیاد و پوشش کامل نیست.اینجاست که در نسل جدید دیوارسبزهای مصنوعی لوکس و مدرن دنیا از پنل های مشبک استفاده می کنند.این پنل ها چند مزیت مهم نسبت به نمونه شاخه ای دارند.اولین و مهم ترین مزیت آنها پوشش کامل دیوار پشت کار هست.به طوریکه بعد از انجام کار دیوار پشت کامل و یکنواخت با گیاهان مصنوعی پر می شود.دلیل آن هم تراکم بالای پنل دیوار سبز مصنوعی است.قبل از خرید باید از میزان تراکم آنها اطمینان پیدا کنید.برای این کار حتما از شرکت فروشنده نمونه درخواست کنید.باید قبل خرید حتما نمونه را از نزدیک ببینید.مزیت مهم دیگر آنها نصب است.نصب آنها به راه های مختلفی انجام می شود.در انتهای این مقاله به تفسیر در مورد نصب آنها توضیح داده ایم.

در جهت آب

در حال حاضر موضوعی مهم در دنیای محوطه سازی ، آب است.هر از گاهی مشکلات واقعی کمبود آب را تجربه می کنیم.حتی در انگلیس، معماران ، طراحان داخلی و متخصصان چشم انداز (شدیداً) تشویق می شوند که گزینه های ضد آب برای سیستم های زهکشی سنتی ، لوله کشی و فضای داخلی را ارائه دهند.بنابراین ، روی زمین ما سنگ فرش قابل نفوذ داریم. در بالای ساختمان ها سقف های سبز وجود دارد.بیشتر توسعه ها دارای (راه حل های پایدار زهکشی شهری) هستند و باغداران به طور مداوم به دنبال گیاهان متحمل به خشکی هستند و تولید مثل می کنند.

در چه مکان هایی می توان از دیوار سبز مصنوعی استفاده کرد؟

*خانه    *دفتر   *سالنهای نمایش   *پروژه های مسکونی   *پروژه های تجاری   *بیمارستان ها   *مدارس   *فرودگاه ها   *باشگاه ها   *ادارات دولتی و خصوصی *رستوران ها *کلینیک ها

دیوارهای سبز مصنوعی صلح ایجاد می کنند

یکی دیگر از مزایای بزرگ داشتن یک دیوارسبز عمودی مصنوعی این است که آنها جذب نویز می کنند. این بدان معناست که اگر آنها به درستی ساخته و نصب شوند ، می توانند به کاهش میزان نویز در ساختمان ها کمک کنند. افراد و حتی مشاغل شرکتی مدت هاست که از دیوارهای سبز برای کاهش سر و صدای اطراف محل خود استفاده می کنند ، به خصوص اگر در بزرگراه ها ، خطوط ترافیکی ، جاده ها یا بزرگراه ها واقع شده باشند. دیوارهای سبز می توانند در حصول اطمینان از آرامش لازم برای یک محیط کار مناسب کارایی داشته باشند. ساختار آنها با جذب انرژی صوتی مانند ترافیک و آلودگی صوتی از بیرون ساختمان یا حتی اتاقهای مجاور باعث مسدود شدن صداهای با فرکانس بالا می شود.

توانایی دیوار گیاه مصنوعی در جذب صدا این ساختار زیبایی شناختی را قادر می سازد تا محیط کار یا خانه شما را به یک پناهگاه آرامش بخش زیبا تبدیل کند. موردی که هر دو جذاب به نظر میرسند و دلپذیر می باشند.چوب گلدان آهسته رشد می کند و به نگهداری مداوم نیاز دارد ، اما دیوارهای سبز مصنوعی واقعاً ضخیم هستند و به نظر می رسد که سالهاست در حال رشد هستند.توجه داشته باشید که این محیط می تواند در کاهش استرس خصوصاً در محیط کار کاملاً مؤثر باشد و تأثیر بسزایی در روحیه دفتر داشته باشد. شما می توانید به این هدف دست یابید که در غیر این صورت ، وضعیت بهره وری در نظر گرفته شده را به خطر می اندازد. 

در ساختمانهایی مانند هتل ها ، مراکز درمانی ، فروشگاه های خرده فروشی و حتی مدارس که در آن ارتباط مستقیم مشتری با سازمان ضروری است . به مجتمع های کاندو و آپارتمان ، دفاتر ، ساختمانهای تجاری ، سالن های هنری و اماکن عمومی را نیز اضافه کنید. برای اطمینان از رضایت از خدمات دریافت شده ، به یک محیط آرام نیاز دارید. فراهم آوردن این محیط تجاری آرام تأثیر بسزایی در میزان نگهداری مشتری از موسسه می گذاردو می تواند راندمان کاری را بالا ببرد. دیوار سبز مصنوعی خارجی مناسب برای پوشش ویژگی های غیر جذاب مانند کولر گازی و یا دیوارهای لهجه ای که در غیر این صورت ممکن است بی نظیر ، خسته کننده یا غیر جذاب باشد.دیوارهای سبز مصنوعی محیطی آرام و دلپذیر را برای شما ایجاد می کنند و می توانند بدون هزینه تعمیر و نگهداری اضافی سود شما را برای کسب و کارتان رقم بزنند.سر و صدای کمتر در محیط کار قطعاً منجر به شادتر شدن کارمندان و رضایت مشتری خواهد شد و در نتیجه بهره‌وری بهتر و متعاقباً افزایش سود خواهد بود. این یک وضعیت برنده است! به علاوه ، حتی لازم نیست گیاهان را آب دهید که این باعث کاهش اتلاف وقت شما خواهد شد.