گرین وال|10موردشگفت انگیز| سال2020

گرین وال|10موردشگفت انگیز| سال2020

گرین وال|10موردشگفت انگیز| سال2020

گرین وال

دیوار سبز به دو دسته ی مختلف تقسیم می شوند.اول،دیوار سبز طبیعی که در این مقاله توضیح خواهیم داد.دوم، دیوار سبز مصنوعی که با کلیک روی کلمه می توانید توضیحات کاملی را دریافت کنید.

چیزهایی که باید در مورد گرین وال ها بدانید

گرین وال ها در ایالات متحده کاملاً شناخته نشده است ، اما فواید بالقوه آنها برای پروژه های پایدار قابل توجه است. کارشناس ما مبانی اساسی در مورد چگونگی افزودن گرین وال مصنوعی و طبیعی به پروژه های سبز شما را ارائه می دهد.گرین وال ها به طور مرتب در سرتاسر اروپا و آسیا مورد استفاده قرار می گیرد و در توکیو برای خنک کردن شهر از سقف های سبز با ارزش تر شمرده می شوند.اما به جز ساختمانهای پوشیده از پیچک ، گیاهان پرخاشگر و چسبنده که بدون داشتن پشتیبانی ویژه مهندسی شده رشد می کنند ، دیوار سبز گیاهی هنوز هم برای ایالات متحده جدید است اما به دیوارها آسیب می رساند و مانع نگهداری ساختمان می شود.دیوارهای سبز مورد حمایت امروز با ساختار پشتیبان طراحی و مهندسی شده اند.بر اساس برنامه های کاربردی و داده های فعلی از تجربه سقف های سبز ، گرین وال ها می توانند صرفه جویی قابل توجهی در هزینه های بخش دولتی و خصوصی داشته باشند.به عنوان مثال ، بازگرداندن پوشش گیاهی در شهرها با کاهش اثر جزیره گرمای شهری ارتباط دارد و بنابراین مصرف انرژی را کاهش می دهد.

                                 پروژه گرین وال مصنوعی شرکت وینستون آرژانتین تهران


گرین وال های طبیعی هوا را تصفیه می کنند ، دمای محیط را کاهش می دهند و حس رفاه ایجاد می کنند. در زیر ما در مورد 10 مزیت برتر باغ عمودی توضیح می دهیم. آنها نه تنها به دلایل زیست محیطی توجه دارند ، بلکه در سطح اقتصادی و اجتماعی نیز کاربرد دارند.

همانطور که از همین نام پیداست ، یک گرین وال به معنای واقعی کلمه چیزی زنده است. تعریف دقیق برای این نوع خاص کشاورزی یا چشم انداز شهری هنر است. در حقیقت ، آنها از دهه 70 با موفقیت ارزش و زیبایی را به فضای داخلی سراسر جهان اضافه کرده اند.گرین وال توصیفی عمیق از طراحی عالی ، انتخاب گیاهان ، مهندسی و مراقبت از گیاهان باغبانی است..

اما ماجرا به اینجا ختم نمی شود. همه محققان در مورد نکات زیر با هم توافق دارند.یک گرین وال به تصفیه هوا ، کاهش دمای محیط ، تنظیم دما و ترویج تنوع زیستی در شهر کمک می کند. دیوارهای زندگی بخشی از ساخت و سازهای ضد آب و هوا هستند. از این گذشته ، مردم در یک فضای سبز شادتر از محیط خاکستری هستند. همانطور که قبلاً در مورد مزایای خارق العاده سقف های سبز بحث می کردیم ، اکنون می خواهیم به فضاهای داخلی بپردازیم. بیایید نگاهی عمیق تر به مزایای دیوار برتر گرین وال، یک به یک داشته باشیم. 

1.زندگی گرین وال هوا را تصفیه می کند

گیاهان موجود در محل زندگی به طور قابل توجهی وضعیت هوا را بهبود می بخشند. این دیواره ذرات را از هوا فیلتر می کند و CO2 را به اکسیژن تبدیل می کند. فقط یک متر مربع از گرین وال 2.3 کیلوگرم در سال از هوا استخراج می کند و 1.7 اکسیژن تولید می کند. مطالعات بسیاری وجود دارد که ثابت می کند گیاهان و میکروب های موجود در محیط خاک باعث جذب می شوند و آنها را به ترکیبی تبدیل می کنند که گیاهان برای مواد غذایی از آن استفاده می کنند.

2.گرین وال احساس بهزیستی را افزایش می دهد

این یک نتیجه مستقیم از اولین فایده است. هوای پاک باعث شکایت بهداشتی کمتری از قبیل سردرد و سوزش تنفسی و همچنین افزایش تمرکز و توجه می شود. شکایاتی مانند چشم های تحریک پذیر ، سردرد ، گلودرد و خستگی کم می شود. در دفاتر که فضای سبز زیادی وجود دارد ، به دلیل بیماری کاهش قابل توجهی در غیبت مشاهده می شود.

3.یک گرین وال باعث کاهش دمای محیط می شود

گیاهان نور خورشید را جذب می کنند. دقیق تر ، 50٪ جذب می شود و 30٪ بازتاب می یابد. این امر به ایجاد آب و هوای خنک تر و دلپذیر در طول تابستان کمک می کند. برای آب و هوای داخلی ، این بدان معناست که 33٪ تهویه مطبوع نیز کمتر است ، که به نوبه خود به معنای صرفه جویی در مصرف انرژی است.

4.گرین وال نویز محیط را کاهش می دهند

یک گرین وال به عنوان یک مانع صوتی برای ساختمان عمل می کند. این صدا 41 درصد بیشتر از نمای سنتی جذب می کند و این منجر به کاهش تا 8 دسی بل می شود.بنابراین ، محیط داخل و خارج ساختمان بسیار آرامتر است و سطح سر و صدای آن شبیه به مواردی است که در طبیعت یافت می شود.