فلاور باکس چوبی|مدرن و لوکس|انواع مدل های2020|چوب ترموود و روسی

فلاور باکس چوبی|مدرن و لوکس|انواع مدل های2020|چوب ترموود و روسی

فلاور باکس چوبی|مدرن و لوکس|انواع مدل های2020|چوب ترموود و روسی

فلاور باکس چوبی

نگاهی بیندازید به 15 طرح از فلاور باکس های چوبی در فضای باز

باغ ما مکانی است که برای زیبایی و دعوت از آن به نگهداری نیاز دارد. گیاهان موجود در آن به نهایت توجه ما نیاز دارند تا زنده بمانند. شما همچنین باید اطمینان داشته باشید که از مناطق دیگر منظره شما مراقبت خواهد شد به طوری که مدت طولانی دوام خواهد داشت و در تمام مدت از استقبال خود می ماند. 

یكی از موارد رایج كه در باغ می بینید فلاور باکس های چوبی هستند كه البته برای نگهداری گیاهان نیز ضروری هستند.

گیاهان در طرح های مختلفی آمده اند و همچنین از مواد مختلفی ساخته شده اند.

نحوه صحیح ساخت فلاور باکس چوبی

 اگرچه فلاور باکس چوبی یک ساخت و ساز دائمی نیست ، اما شما قطعاً نمی خواهید آنها را جابجا کنید یا آنها را جایگزین کنید. به خصوص بعد از اینکه خاک و گیاه اضافه کردید. 

به همین دلیل است که قبل از شروع به کار ، چهار چیز را باید در نظر بگیرید:
برنامه ریزی کنید جایی که می خواهید فلاور باکس ها را قرار دهید.به طور معمول ، منطقه ای را که دارای بیشترین خورشید است می خواهید.مگر اینکه شما گیاهانی را بکارید که سایه لازم دارند.چند باکس را که می خواهید برنامه ریزی کنید.یک باکس بزرگ نسبت به چند باکس کوچکتر مقرون به صرفه تر است. اما بسته به آنچه می خواهید کاشت کنید ، فلاور باکس های کوچکتر ممکن است ایده بهتری باشد. بهتر است گیاهان مشابه را در یک باکس قرار دهید.اندازه باکس خود را برنامه ریزی کنید. یک باکس بزرگتر از1/20 متر در طول  نداشته باشید.مدیریت آن سخت تر است. با این حال ، می تواند تا زمانی که شما می خواهید باشد.اگر گیاهان کوچکتر را کاشت می کنید ، ممکن است نیازی به باکس های بزرگ نداشته باشید.مطالبی را که استفاده می کنید برنامه ریزی کنید. بیشتر مردم از چوب استفاده می کنند.آنها ارزان تر ، بادوام و سبک هستند. برای موارد حتی ارزان تر ، می توانید از چوب پالت بازیافت شده استفاده کنید.اما اگر به یک راه حل دائمی تر نیاز دارید می توانید از بتون یا فلاور باکس فلزی استفاده کنید.این یک طراحی اساسی اما زرق و برق دار برای جعبه گلدان است.آنها جعبه خود را درست در مقابل حصار خود قرار دادند.این ارتفاع مناسب است که مراقبت از گیاهان شما را برای شما کمی ساده تر می کند.پس از ساختن ساختار اساسی ، فقط باید از خاک پر شده و گیاهانی را که می خواهید کاشت کنید. 

برای امروز ، ما مجموعه ای از 15 فلاور باکس چوبی را به نمایش می گذاریم. متوجه خواهید شد که از کلاسیک تا محوطه سازی مدرن استفاده می شود. تنها تفاوت این است که جدیدترین گلدان های چوبی صاف شده و صیقلی شده اند تا زیبایی آن به نظر برسد. آنچه را برای شما جمع آوری کرده ایم بررسی کنید:

گیاهان استخر


منظره مدرن

فلاور باکس در فضای بازسبز می شود. این یک روش آسان و زیبا برای اضافه کردن کمی لمس رنگ و زندگی به حیاط خلوت شماست.سدر بالدریج ، یک محوطه ساز در هیوستون است که آنها را در تمام طراحی های باغ خود ایجاد می کند ، می گوید: "فلاور باکس چوبی مانند" لباس سیاه کوچک "از گیاهان است. هر باغ باید یکی از آن ها را داشته باشد. و چگونه او نمی تواند هوادار باشد؟ برگهای کوچک ، متراکم و همیشه سبز درختچه ای از کیفیت همه کاره و مجسمه ای برخوردار است.آنها را می توان به عناصر تزئینی آغشته کرد. به پرچین های بلند و ضخیم شکل که پنهان و محافظت می شود. یا به عنوان پارکر کم استفاده می شود که گیاهان دیگر را سازماندهی می کنند.

چوب در بیشتر قسمت های این باغ استفاده می شود و مطمئناً با ما موافق خواهید بود که برای منظره ای مدرن بسیار عالی به نظر می رسد.

 

بام باغ توسط کهربا فردا

الگوهای بافت 

این فضای پر زرق و برق پر از گیاهان مختلف است که دارای بافت ها ، الگوهای و رنگ های مختلف هستند. فلاور باکس چوبی از هزار سال اصلی ترین طرح باغ های زیبا بوده است و از پرچم های رسمی مصر باستان گرفته تا باغ های کاخ یونان و روم گرفته تا مناظر مرتب و استعماری استعمار ویلیامزبورگ است.انتخاب خود را بر اساس چند عامل انتخاب کنید. آیا شما یک باغبان بی تاب هستید؟ اگر چنین است ، انواع رشد سریع مانند "Wintergreen" را امتحان کنید ، که به سرعت تولید می شود اما به هرس منظم نیاز دارد.اگر صبور باشید ، انتخاب آهسته رشد مانند "موریس کوتوله" نیاز به مراقبت کمتری دارد اما برای رسیدن به شکل دلخواه خود زمان بیشتری می برد.آنچه در مورد این زیبایی های دنیای قدیمی باید بدانید چیز دیگری است.

مزارع جانبی

با افزودن برخی گیاهان زاید در طرفین فلاور باکس، یک فضای کوچک هنوز می تواند لمس طبیعت کند.

معمار منظره ، مارلی فیلدز اسلوتز از ممفیس می گوید: "همه می گویند پاییز زمان بهتری است زیرا گیاهان در حال خنثی شدن هستند ، اما لزوماً در مورد همیشه سبزهای بزرگ صادق نیست." 

"اگر آبیاری خوبی دارید ، می توانید در اکثر فلاور باکس چوبی گیاهان متعددی بکارید." از کاشت آنها در گرمای جدی خودداری کنید و آب را حدود یک بار در هفته برای سال اول ، در دوره های مرطوب کمتر انجام دهید.

تخت های بلند سبزیجات

طرح های آلوئه 

تخت خواب های گیاهی در باغ روش خوبی برای رشد گیاهان در تراس شما است.

 

مزارع چوبی

این مکان مطمئناً با تاک های روی دیوار و برخی گیاهان دیگر درفلاور باکس چوبی چشمگیر است.

همه چیز درباره فلاور باکس ؟

در حالی که این چیزی است که باید از آن آگاه باشید ، اجازه ندهید که شما را بترساند.. به دنبال رگه های سیاه یا قهوه ای تیره روی ساقه ها یا ریزش سریع برگ ها باشید. چوب های معمولی ، مانند گلدان های انگلیسی ، حساس تر هستند.انواع مقاوم تر شامل انواع ژاپنی و کره ای است.به دنبال انتخاب هایی مانند "زیبایی سبز" و "سنگ های قیمتی زمستانی" بگردید. 

"مخمل سبز" ، "سبز مخملی" ، چندین ویژگی موردعلاقه فلاور باکس چوبی را ترکیب می کند. برگهای سبز براق زیبا و دور تا دور زمستان و به خوبی در زمستان و تابستان های مرطوب ما نگه می دارد.برای پرچین های کم فوق العاده است.

باغ پشت بام


باغهای مخفی 

یک باغ پشت بام رویای همه است به خصوص وقتی خانه شما در شهر واقع شده باشد. استفاده از گیاهان در فلاور باکس چوبی لمس نرم تری به این مکان می بخشد. 

نیمکت